- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
2
Obejrzałem wszystkie mecze Bayernu w tym sezonie i podtrzymuję swoje zdanie sprzed sezonu: Nagelsmann nie będzie lepszym trenerem niż Flick. Spodziewam się, że co najwyżej może aspirować do zbliżenia się do poziomu poprzednika. Jednak na pierwszy rzut oka rzuca się, że Bayern gra prostszą, mniej kombinacyjną piłkę, co nie musi koniecznie służyć graczom Bayernu.
Flick jest z klasy Heynkessa i Hitzfelda. Młody Nagelsmann ma swój, rozpoznawalny styl, ale jednak jego wizja gry nie wydaje mi się optymalna pod tak wyrafinowanych piłkarzy. Bayern dalej będzie faworytem do wygrania wszystkiego, ale póki co w LM, umieściłbym ten zespół w tle pierwszego szeregu.
0
@Comentateiro nie no, porównywanie Flicka do Heynkessa czy Hitzfelda to nieporozumienie. Gość na razie sprawdził się tylko przez 1,5roku w jednym klubie, w dziwnych czasach.
1
@Comentateiro Wszystkie czyli... 3 poważne mecze... przestań, to jak wróżenie z fusów. Widywałem już słaby Real od sierpnia do grudnia a w maju/czerwcu podnosili puchar LM.
0
@dv7wisnia Ale Real przegrywał ligę, więc zawalił te rozgrywki i wygrywał LM w szemranych okolicznościach. To nie jest przykład dobrze prowadzonego zespołu.
Poza tym, czy ja napisałem, że mam rację po 3 meczach? Przecież snuje przewidywania, a Ty mnie już rozliczasz. Odezwij się w maju
0
@Comentateiro patrz, jak na złość :p
0
@dv7wisnia A co, już maj? : )
0
@Comentateiro to zależy czy wyjąłeś kijek ;D