- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
9
Umówmy się, z Braithwaitem na środku ataku nic nie wygramy, a tym bardziej z Braithwaitem na lewym skrzydle... Koeman co ty robisz? Twoja taktyka wczoraj była nędzna, niczym w Evertonie. Popatrzcie sobie na pozycję zawodników! Beznadziejna taktyka!
FdJ jedynie dobrze zagrał. Griezmann - bardziej bezpłciowego i nudnego gracza w Barcelonie w linii ataku nie widziałem od dawien dawna. Busquets - na emeryturę idź. Garcia i Araujo stali za daleko od siebie, przez co robił się korytarz dla piłkarzy Bilbao. Pedri 0 kluczowych podań, rozczarowanie, nie można grać na alibi w takim meczu. O Albie i Deście szkoda gadać, Alba wysiadł psychiczne na Anfield, Tymek Puchacz, hiszpański Tymek Puchacz... Dest standardowo, przereklamowany, kupiony bo nikogo lepszego się nie dało kupić, niepewny w obronie, w ataku niby coś próbuje, ale niewiele z tego wynika. A jak widzę wchodzącego na boisko Emersona Royala xDDD to wyłączam mecz, przynajmniej mam taką ochotę.
Mamy zespół przeciętny, z fatalną obroną przede wszystkim.
0
@Woland10 z fatalnym atakiem tez.
0
@Woland10 Jeszcze jak Roberto wchodzi albo Lenglet ^^ No nie oszukujmy się czasy Puyola, Alvesa, Xaviego, Iniesty, Henryego, Eto, czy MSN nawet poszły do lamusa niestety i czeka nas takie coś i trzeba to przyjąć na klate..
0
@Woland10
W 100% się zgadzam co do wczoraj. Griezmann to jest żart i taka jest prawda, a Pedri z takim potencjałem nie może grać tak na alibi bo każdy mecz będzie ciężki jak nasz pomocnik podaje jedynie w bok.