- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1671 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1671 Culés
2
W tej sytuacji, dzięki Koemanowi, w 100% myślę o Barcelonie. Po co odchodzić? W tym wieku, ryzykując przejście do innego zespołu, gdy ma się trenera, który w tak skomplikowanym meczu jak ten z Sevillą stawia na młodego chłopaka z La Masii. Trzeba to docenić. Prawie nikt tego nie robi. Mam nadzieję, że Ilaix nigdy nie odejdzie z Barcelony i będzie mógł być przykładem dla nowych pokoleń La Masii. Chcę, żeby inne dziecko, kiedy będzie miało wątpliwości, czy zostać, czy odejść, zobaczyło w Ilaixie chłopca, który postawił na pozostanie, a teraz jest w pierwszym zespole. Zdarzyło się to już w swoim czasie z Messim, Iniestą, Busquetsem, Xavim. Postawili na nich i wyszło dobrze. Mam nadzieję, że będzie mógł zostać w Barcelonie na całe życie.
2
@czółkovsky tylko, ze Ilaix nie daje normalnych podstaw do tego ze chce zostać, bo chce wysokie pieniądze za nic. Obecnie zarabia coś koło 2 baniek podobno wiec jakby grał normalnie i dalej się rozwijał to za rok możliwe, ze dostałby podwyżkę. Koniec z dojeniem barcy
0
@DaPidejpi to tylko tekst ktory jego stary powiedzial w wywiadzie, mam w dupie tego weza i niech idzie jak najdalej stad xD
1
@czółkovsky Gdyby chciał zostać w Barcelonie to nie robiłby szopki z przedłużenia kontraktu życząc sobie niewspółmiernych zarobków do jego osiągnięć i umiejętności sportowych. Zwykły pazerny chłopak który powinien dla przykładu zostać odsunięty na rok na trybuny.