- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Arkon
6
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
4
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
5
Wypowiedzi Ludovica Obraniaka dla Sportowych faktów na temat Leo Messiego oraz zostania przez Ludo selekcjonerem reprezentacji Polski:
D:,,Messi będzie piłkarsko błyszczał we Francji, czy masz jakieś wątpliwości?"
LO:,,Ale jakie wątpliwości?! On błyszczałby wszędzie, gdzie by poszedł. Jeśli ktoś uważa, że Messi tylko w Barcelonie mógł grać tak dobrze, to mocno nie docenia Leo. Nie mam żadnych wątpliwości: Messi będzie gigantyczną gwiazdą Ligue 1."
D: ,,Touquet to zapewne początek twojej trenerskiej drogi. Ale... Z Raymondem Domenechiem, z którym pracujesz dla kanału "L'Equipe", rozmawiałem o tym, że może na którymś etapie powinna się pojawić reprezentacja Polski."
LO: ,,A wiesz, że Domenech dzwonił do mnie potem i mówił, że zamiast Paulo Sousy Polska powinna zatrudnić właśnie mnie? Oczywiście, rozmawialiśmy o tym w żartach, bo wiem, że jeśli chodzi o trenerkę, to przede mną jeszcze wiele etapów zanim coś takiego mogłoby wchodzić w ogóle w rachubę. Ale... Może któregoś dnia? Wiadomo, że moja piłkarska przygoda z Polską miała wzloty i upadki, jednak z Polski staram się zachować tylko dobre wspomnienia. I faktycznie byłoby czymś niezwykłym, gdyby ta historia kiedyś zatoczyła takie koło, że jako trener wróciłbym do reprezentacji Polski... Choć nie wiem jak zareagowałby na to prezes Boniek, który do kadrowiczów z podwójnym obywatelstwem miał zawsze pewne obiekcje."
D: ,,Ale prezes Boniek odchodzi ze stanowiska. A czy dobrze pamiętam, że na tym samym trenerskim kursie jest z tobą teraz Damien Perquis?"
LO: ,,Dokładnie tak. A właśnie. Skoro rozmawiamy pół żartem, pół serio, to powiem, że na asystenta w reprezentacji Polski wziąłbym właśnie Perquisa. Chciałbym wtedy zobaczyć minę Zbigniewa Bońka. To byłoby bezcenne. Choć mówię to oczywiście z przymrużeniem oka"
Ciekawy wywiad, Zibi pociśnięty :D