- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
6
Luźne wnioski po meczu, może ktoś ma podobne spostrzeżenia
- Garcia moim zdaniem za parę lat, a może nawet szybciej stworzy znakomity duet wraz z Araujo. Wydają się idealnie dopasowani- Araujo silny, szybki, lubiący grę w kontakcie i wejścia w pole karne przeciwnika, oraz stonowany, świetnie wyszkolony technicznie Garcia który poprostu robi wszystko jak należy.
- wydaje mi się że Emersona wciąż przygniata presja, widać że gdy ma piłkę to ma sporo momentów zawahania i boi się większego ryzyka. Ale nie ma mu się co dziwić, oby robił progres.
- nasz napad wydaje się teraz idealnie zbalansowany i skrojony pod grę zespołową- cała trójka dużo biega w pressingu i walczy, Braithwait i Griezmann wykonują brudną robotę, Memphis daje nam magię której nie było od dawna nie licząc Messiego. Z niecierpliwością czekam na powrót Fatiego i Coutinho, a szczególnie tego pierwszego bo Ansu nie dość że zwyczajnie ze swoją mobilnością i ruchliwością pasuje do takiej gry, to w dodatku ma nosa w polu karnym.
Z większych minusów to szkoda że już w pierwszej kolejce sędzia robi takiego babola.
3
@busquets5 Emerson grał 1 mecz po powrocie z wakacji. Spokojnie z tym wszystkim. :P
0
@Rewolucja123 grał już w sparingu przecież. Wiadomo że nie ma oczekiwać tak z miejsca cudów, to tylko luźne spostrzeżenie że on inaczej reaguje na stres niż nawet niektórzy młodzi zawodnicy którzy debiutowali niedawno w pierwszym zespole. Ale oczywiście nie ma w tym nic złego jeśli nie wejdzie mu to na głowę na stałe, no i przynajmniej widać było uśmiech na jego twarzy i radość z tego że tu jest.