- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
3
Przekształcenie w spółkę akcyjna i prywatny właściciel to byłoby dla klubu idealne rozwiązanie. Klub należy do socios, czyli do nikogo i nikt nie czuje odpowiedzialności za złe decyzje. Prywatny właściciel musiałby rozporządzać swoim WŁASNYM hajsem i nie odwalalby takich jazd jak Barto. Wole prywatnego właściciela, spokój finansowy i transfery porządnych piłkarzy niż to co się dzieje obecnie. Barcelona nie może zarestrowac piłkarzy sprowadzonych za darmo, wiec sytuacja jest bardzo powazna. Jeżeli klub ma być dalej konkurencyjny to Barcelona SA to jedyne rozwiązanie. W obecnych czasach szejków nie ma miejsca na romantyczny futbol.
0
@MaTt_BarcaFan tak jak chińczyki w Interze czy swego czasu ten z Malagi?
0
@MaTt_BarcaFan Albo by się skończyło tak jak z Malagą
1
@Cvzx Mam na myśli tych w Lipsku Chelsea, City, albo United.
1
@patry295 albo by się skończyło tak jak z City
3
@MaTt_BarcaFan „klub należy do socios czyli do nikogo” nikt tak dawno nie nasral na klub xd
1
@MaTt_BarcaFan No właściciele United to nie jest dobry przykład.
2
@Marik1234 Hmm? Chyba nie zrozumiałeś mojej alegorii. Klub należy do socios, których jest kilka tysięcy, czyli do kogo konkretnie? No do nikogo. Tak samo jak jest budżet państwa. Do kogo należą te pieniądze? Do wszjstkich Polaków tak? Czyli do kogo? No do nikogo.
0
@Szreko A dlaczego? Klub ma nieograniczony budżet i sprowadzają kogo chcą. Właśnie ściągnęli Sancho za 100 baniek.
0
@MaTt_BarcaFan no United jest dymane z tego co się orientuję
0
@NaFazieHitman Jak jest dymane? Jakieś konkrety? Ściagają do klubu kogo chcą.
0
@MaTt_BarcaFan I co z tego że ściagają jak nie maja wyników? xD
0
@takisobiektos Ale nie o tym rozmawiamy. Chodzi o budżet. United ma nieograniczony a Barcelona jest na skraju bankructwa.
0
@MaTt_BarcaFan Manchester United ma ogromny budżet dzięki klubowi, a nie właścicielom. United jako marka sama dorobiła się budżetu większego niż jakikolwiek klub. Właściciele do klubu wprowadzili swoje prywatne długi i tylko biorą kasę z klubu nie dając mu w zamian nic.
0
@Szreko Too jak United miało takie ogromne pieniądze to dlaczego pozwolili się przejąć Glazerom?
0
@MaTt_BarcaFan Po prostu Malcolm Glazer posiadał udziały w klubie i zwiększał ich liczbę. W pewnym momencie po prostu wykupił większość i został właścicielem klubu. Jednak on nic nie dał klubowi wręcz przeciwnie.