La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1912 Culés

5

Ciekawe byłoby poznać sprawę od kulis. Przecież Laporta nie dowiedział się po wylądowaniu Leo, że nie zakontraktuje Argentyńczyka. Sprawa musiała być jasna już znacznie wcześniej. Pytanie czy Leo wiedział, że nie będzie kasy na jego kontrakt i obaj panowie zdecydowali się odegrać teatrzyk dla kibiców Barcy, czy to był tylko teatrzyk prezesa?
Może Leo już wiedział, że nie ma przyszłości w Barcy. A co jeśli Messi uznał, że w Barcy nie ma szans na trofea? Może otocznie Leo też wypuszczało komunikaty niezgodne z prawdą czyli odczuciami Leo, a umówili się tak, że Laporta weźmie odium odejścia Leo na siebie?
Jest jeszcze inna sprawa, która nieco przeczy domysłom powyżej. Czy Leo naprawdę chciałby zmienić otoczenie Barcy i ze słonecznej Katalonii zabierać rodzinę w nieznane miejsce, wyrywając ich korzenie? Chyba, że Antonella z dziećmi zostanie tutaj, a Leo będzie Katalonię odwiedzał.
Ciekawe jaka jest prawda.

konto usunięte

1

@Comentateiro To jest bez sensu wszystko co się tam stało wczoraj

1

@Comentateiro ewidentnie wydarzyło się coś co obróciło sprawę o 180 stopni. Az tak dobrymi aktorami nie są.

konto usunięte

0

@Comentateiro Wygląda na to, że Laporta zostawił Messiego trochę na lodzie.

0

@arasz1819 Ja w takie nagłe obroty sprawy nie specjalnie wierzę, bo wydaje się, że wszelkie dane były stronom znane. Coś mi tu nie układa się w logiczną całość. Do Laporty nie mam nawet odrobinę pretensji.
A jakby miało być tak jak piszesz, to masz jakieś podejrzenia? Spekulacje?
Ale dostaliśmy strzał w ryja, panie arasz1819.

1

@Comentateiro wszyscy byli podjarani, wszystko poukładane i dogadane. Nagle wchodzi jakas firma do la liga daje hajs, my go nie chcemy i wszystko się sypie. Jedyne podejrzenie to, ze tutaj coś się wydarzyło. Laporta wspomniał, ze wersja kontraktu najpierw wstępnie zaakceptowana przez ligę, potem jednak nie. Tebas poczuł się silny i może chciał pokazac Laporcie, że będzie miał Barce bez Messiego, a on sobie poradzi z ligą. Ale to wszystko za głupie, za krotkowzroczne, nie wiem. Ale smuta wielka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?