La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

1

Jak oceniacie transfer Westbrooka do Lakers?Ja na początku byłem sceptyczny ale w sumie może to ma jakiś sens.West to mistrz sezonu regularnego.Zawsze tam jedzie na pełnej pompie.LeBron już swoje lata ma i ktoś musi go odciążyć od rozgrywania.A w play offach pewnie Russ będzie w odpowiednich momentach wykorzystywany.

1

@Encore Nisko. Pewna katastrofa w play-offs. Po co Lakers facet na sezon regularny i to za taką kasę, skoro wszystko co najważniejsze dzieje się w postseason?

1

@Comentateiro Wydaje mi się że zrobili to dlatego że Dennis Schröder nie spełnił nadziei

1

@Encore Już widzę, jak Westbrook spełnia. Ciemność widzę ciemność

1

@Comentateiro Też będzie musiał zaakceptować role hmm trzeciej opcji?

1

@Encore Problem z tym, że Westbrook widzi siebie zawsze w roli pierwszej opcji. On ma detonatory w głowie, których kompletnie nie kontroluje. A najgorsze, że on ma to w sobie, że będzie w stanie usunąć w cień i Lebrona i Davisa. To fizyczny fenomen, który się nie zatrzymuje.

1

@Comentateiro No mi osobiście najbardziej imponuje jego waleczność i energia na boisku.No dynamit w skrócie ale niestety przychodziła koncówka meczu i wracał stary Westbrook.Ciężko mi go zawsze oceniac.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?