- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
12
Gdybym miał przycisk "zniszcz Twittera" to natychmiast bym go wcisnął. Jeśli Facebook to rak to Twitter jest chorobą popromienną. Sam nie korzystam ani z tego ani z tego ale obserwując życie publiczne i internet to jestem przekonany że Twitter przynosi zdecydowanie więcej szkód niż pożytku.
Ciężko jest tam przekazać jakieś wartościowe informacje ze względu na limit znaków i w zasadzie to medium wygląda na stworzone do kłócenia się. Dodajmy do tego skrzywione poglądy samej firmy która się z nimi nie kryje (jak to było widać w przypadku bana dla Trumpa) oraz fakt że ogromna większość użytkowników ma centrowo-lewicowe poglądy i wychodzi nam na to że Twitter nie daje możliwości na faktyczne konfrontowanie opinii z innymi lub wymiane poglądów. Za to daje możliwość zrobienia sobie własnego "soap box" na którym można stanąć i niczym Stalin głosić prawde i tylko prawde. Jeśli z kimś się nie zgadzamy blokujemy go. Jeśli jakiś tweet jest niepopularny usuwamy go. Jeśli napiszemy totalny idiotyzm to był to atak hakerów.
Dodajmy do tego zjawisko "aktywizmu twitterowego" gdzie masy anonimowych ludzi dosłownie rzucają się na kogoś niejednokrotnie o jakąś absolutną błachostke (w końcu łatwo jest napisać 10 słów oburzenia bez jakiejkolwiek refleksji) czego skutkiem nie raz są poważne konsekwencje dla tej osoby w prawdziwym życiu i obraz nędzy i rozpaczy jest dopełniony.
https://knightfoundation.org/articles/polarization-in-the-twittersphere-what-86-million-tweets-reveal-about-the-political-makeup-of-american-twitter-users-and-how-they-engage-with-news/
2
@don'T.R.I.P.e CENTROWO-lewicowe? no chyba nie.
7
@MesQueUnClub96 Popatrz sobie na artykuł który podlinkowałem - Center Left 57%. Oczywiście to są umowne granice, być może dla Ciebie center left to już skrajna lewica. Samo pojęcie lewicy w dzisiejszych czasach straciło swoje dawne znaczenie tak naprawde.
1
@don'T.R.I.P.e
0
@Jaro1279 Zajeb* podsumowanie, bardzo trafne.
0
@don'T.R.I.P.e chodzi mi bardziej z tego co obserwowałem jest znacznie dużo więcej osób skrajnie lewicowych. W Polsce może aż tak nie, ale za granicą to katastrofa.
1
@MesQueUnClub96 Hmm być może, wg. tego badania które podlinkowałem to jednak skrajnych prawicowców jest więcej niż skrajnej lewicy. 10% Extreme Left, 25% Extreme Right.
1
@don'T.R.I.P.e no moje obserwacje są inne ;)