- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
2
Singapur
Ok. 75 proc. przypadków nowych zakażeń wśród obywateli Singapuru, to osoby zaszczepione – tak wynika z danych ministerstwa zdrowia .
Info nczas.com
1
@kaamil1910 trzeba się szczepić jak najszybciej
0
@kaamil1910 Ojojoj :(
0
@kaamil1910 szczepmy się i pandemia minie, taa.....
1
@kaamil1910 nczas to źródło wiadomości jak TVP info. Bym uważał, bo lubią przekręcać i manipulować informacjami. Osobiście nie korzystałbym z tego miejsca, jako źródła czerpania swojej wiedzy
0
@kaamil1910 Widziałem te dane, ale na innym portalu - interii (30% z tej puli to osoby zaszczepione tylko 1 dawką). Izrael przeprowadził też własne, choć niestandaryzowane. U nich proporcje wyszły 80:20 na niekorzyść niezaszczepionych. Niemniej to i tak bez znaczenia. Z danych podanych przez Izrael wynika, że znaczna część osób, które przyjęły szczepionkę w styczniu i lutym nie jest już chroniona przed zakażeniem. Także wszystko wskazuje na to, że szczepionka chroni około 6 miesięcy ;)
2
@kaamil1910 czyli że szczepionka przyciąga wirusa czy co? :D a po drugie to szczepionki nie mają na celu wyeliminować zakażeń wirusa tylko do zminimalizowania negatywnych skutków przebiegu choroby. Już o jakości źródła nie wspomnę.
1
@tobiasson92 Czyli szczepionka ma tak na prawdę na celu rozprzestrzenianie covida. Genialne
1
@Jakchcesz nie wiem, musisz sam sobie wyrobić zdanie ;) Ps : czyli wszyscy zaszczepieni przejdą delikatnie wirusa ? Więc po co te naciski żeby się zaszczepić na osobach które tego nie chcą ?
0
@Jakchcesz Oficjalny przekaz medialny twierdzi zupełnie co innego - tam "eksperci" pokroju Fiałka twierdzą, że szczepionka hamuje transmisję wirusa więc wiesz.. ;)
0
@kaamil1910 Zdecydowana większość przejdzie go w łagodny sposób nie wymagający hospitalizacji. Odpowiadając na Twoje pytanie, jak dużo ludziów nie będzie chciało się zaszczepić to będą trafiać do szpitali i będą zabierać personel i miejsce dla innych osób które tych rzeczy potrzebują, a szczepiąc się być może ratujesz życie innym przez to że nie musisz tam leżeć.
0
@Jakchcesz Wątpliwe. Raczej będzie określona pula łóżek COVID i tyle. Tak jak z miejscami dla innych pacjentów ;)
0
@tobiasson92 Szczepionka którą ja miałem to moderna i ona po dwóch dawkach zmniejsza ryzyko zakażenia o 94%, po pół roku o 90% więc jednak również hamuje transmisje w znacznym stopniu.
0
@tobiasson92 Tego już nie wiem. Jeśli nie będzie potrzebnych aż tyle miejsc na COVID to raczej przeznaczą te miejsca dla innych.