La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

58

Ja tam w przeciwieństwie do wielu tutaj, cieszę się, że Ramosa nie będę już musiał oglądać i nie obchodzi mnie, że "kończy się jakaś era". Ramosa szczerze nie trawiłem, nawet bardziej niż Pepe, co kiedyś wydawało mi się niemożliwe.
Cieszę się, że będzie jednego chama i rzeźnika mniej.
Cieszę się, że nie będę widział jego fauli i tej irytującej gestykulacji, że nic nie zrobił.
Cieszę się, że odchodzi i mam nadzieję, że do PSG :)


0

@norbi77 Do Psg wątpię bo by grzal ławę

9

@Encore Ale ze swoim przerośniętym ego idealnie tam pasuje.

0

@norbi77 A nie zdziwie się jak wybierze jakieś mls

12

@Encore To jeszcze lepiej, bo wtedy już na pewno go nigdzie nie zobaczę :)

3

@norbi77 Dla Barcelony dobrze bo to jednak jakościowy zawodnik. Do tego bramkostrzelny w kluczowych momentach.

8

@norbi77 Myśle dokładnie tak samo.

0

@norbi77 Nie wydaję mi się, żeby jakiś klub z TOP chciał 35 letniego zawodnika z ogromną pensją. Odejdzie do jakiegoś klubu z poza Europy.

konto usunięte

1

@daniel32778 a ja myśle ze pójdzie do top klubu. Łatwiej się płaci gruba pensje jeżeli transfer nic nie kosztuje.

konto usunięte

1

@norbi77 pytanie kto przejmie po nim pałeczkę w realu. Jeden Casemiro to mało brutali jak na Real.

1

@Dankhog Carvajal jest jeszcze :)

0

@daniel32778 Chelsea wzięła Thiago Silvę, więc kto wie :)

0

@Dankhog Akurat u nich kasztanów nie brakuje: casemiro, Vazquez, Carvajal, Marcelo i Vinicius. Do wyboru, do koloru. Edit. A no i Pan Taśma czyt. Benzema.

1

@norbi77 ja tak samo owszem genialny obrońca ale strasznie irytujący. Goś w stylu Pepe... Ja za takimi ludzmi nie tesknie...

3

@norbi77 gość, który autentycznie nienawidził drużyny, której rzekomo kibicujesz, a tutaj płacz jakby komuś matka umierała. To jak się genialnie wpasował do tej atmosfery nienawiści, którą zbudował Mou świadczy jakim był pajacem, jak się zachowywał wobec kolegów z reprezentacji. Wątpię, że ktoś w Europie go weźmie, chyba, że zejdzie na ziemię z kasą. Brakować mi będzie tylko jego czerwonych kartek w Klasyku. Tyle, koniec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?