- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1722 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1722 Culés
5
Iga poprzedni mecz wygrała na żyletki i wynik absolutnie nie oddawał wyrównanej gry. Nawierzchni kortów jest zdecydowanie inna niż wtedy gdy Iga wygrała ten turniej. Wtedy we wrześniu korty były ciężkie i idealnie pasowały Polce. Po za tym Świątek jest już znaną zawodniczką i rywale potrafią się lepiej na Iga ustawić. Szkoda tego meczu ale myślę że to nie uraz spowodował porażkę naszej zawodniczki tylko świetna gra rywalki.
2
@Janiama Raczej masa niewymuszonych błędów naszej zawodniczki. Greczynka miała dobry pierwszy serwis głównie.
1
@Janiama
Jeszcze wiele takich meczów przed nią. Nie da się wszystkiego wygrywać. Może ta porażka trochę powtrzyma wszelkiej maści januszy, którzy już porównywali Igę z Sereną Williams.
0
@VenoM Błedy się brały z gry rywalki. Każda piłka wracała i Iga mocno ryzykowała. W pierwszym secie Greczynka nie miała 1 serwisu
2
@Janiama Oprócz masy niewymuszonych błędów, uraz też odznaczył swoje piętno na występie Igi. Widać było, że coś ją blokuje, nie zrywała się do piłek jak nas do tego przyzwyczaiła. Była zbyt wyraźna różnica w motoryce względem ostatnich meczów.
3
@Janiama Co Ty piszesz. Cały mecz oglądałem. Wiele błędów było przy normalnych odbiciach po obu stronach, aż nagle Iga albo w siatkę albo w aut. Kłopoty polka miała przy pierwszym serwisie rywalki.
1
@Janiama Moment moment. Akurat Kostyuk świetnie zagrała.
To jest ćwierćfinał RG. Tutaj każdy może wygrać z każdym.
Meczu z Greczynką nie oglądalem, ale idę o zakład, że albo Iga miała faktycznie słabszy dzień (tak tutaj pisaliście), albo jakaś drobna dolegliwość (stąd przerwa medyczna). Iga i tak moim zdaniem jest najlepsza z tego grona, co pozostało.