- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
11
Zapraszam na kolejne wydanie cyklu ciekawostek lotniczo - geograficznych!
@MesQueUnClub96 @Hosh @Odcinkowy @pele1282 @CatalanDream @arasz1819 @kuff @stradomek @kuba1794 @Szymix654
Link do wczorajszych:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10154507#comment-10154507
#894
Emirates: A380 znów poleciał do Nowego Jorku
Sytuacja na rynku lotniczym wciąż jest daleka od ideału, jednak coraz częściej docierają do pasażerów pozytywne sygnały, które dają nadzieję na szybki powrót do normalności. W Dzień Dziecka, po długiej przerwie, A380 linii Emirates wrócił na trasę z Dubaju do Nowego Jorku.Ze względu na ograniczenia w podróżowaniu i minimalny ruch pasażerski, linie Emirates postanowiły o czasowym zastąpieniu maszyn A380 mniejszymi samolotami B777 na odcinku między Dubajem a Nowym Jorkiem–JFK. Po ponad roku, i na kilka tygodni przed szczytem sezonu letniego, przewoźnik przywrócił największy odrzutowiec pasażerski na świecie do użytku na tej trasie. Inauguracyjny lot został wykonany statkiem o znakach rejestracyjnych A6-EVL, a podróż zajęła ponad 13 godzin.
https://pliki.wnp.pl/d/33/46/77/334677_r2_940.jpg
#895
Wizz Air poleci z Gdańska do Malagi i Narwiku
Gdańskie lotnisko poinformowało o kolejnych nowościach w swojej siatce połączeń. Linie Wizz Air za kilka tygodni wystartują z bezpośrednimi lotami do hiszpańskiej Malagi. Nieco później przewoźnik uruchomi trasę do Narwiku w Norwegii. Od 17 lipca br. pasażerowie podróżujący z Trójmiasta będą mogli wybrać się na pokładzie samolotów węgierskiego przewoźnika do słonecznej Malagi nad Morzem Śródziemnym. Połączenie realizowane będzie dwa razy w tygodniu (wtorki i soboty). Będzie to drugi hiszpański kierunek Wizz Aira dostępny z Gdańska. Za niespełna dwa tygodnie ruszy wakacyjna rotacja znad Bałtyku do Barcelony El Prat.
https://www.pasazer.com/img/images/normal/gdanCC81skgdanskgdnsrportlotniczygdanCC81sk.jpg
#185
Krater Ngorongoro w Tanzanii jest domem dla najgęstszej na świecie populacji lwów, dzikiej puszczy, słoni, hipopotamów, nosorożca, zebry, lamparta i hieny. W kraterze o powierzchni zaledwie 180 kilometrów kwadratowych znajduje się około 25000 zwierząt.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ae/Ngorongoro-Crater-Rim-From-Bottom.JPG