- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
4
Były reporter wojenny w Afganistanie i Angoli, laureat nagrody World Press Photo w kategorii zdjęć reporterskich, podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w rządzie Jerzego Buzka. Senator VI kadencji oraz poseł na Sejm VI i VII kadencji, były marszałek Sejmu oraz były minister obrony narodowej i minister spraw zagranicznych, obecnie poseł Parlamentu Europejskiego IX kadencji, Radosław Sikorski, odniósł się do doniesień w sprawie tego, jak na KUL-u przedstawiane są kwestie szczepień.
Link do artykułu: https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,27122757,lockdown-nazywa-atakiem-c-19-szczepienia-porownuje-do-zbrodni.html?disableRedirects=true
Tak na marginesie, chyba nawet najbardziej zagorzali szczepionkosceptycy muszą przyznać, że w tym przypadku poziom foliarstwa wybił poza skalę. Według tego religijnego radykała osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie szczepień współpracują z diabłem. Na coś takiego brakuje słów, po prostu kurtyna...
1
@wyjasniecie Szur w sutannie. Powinni zabrać mu tytuł naukowy.
0
@fcbarcafan19 Zgadzam się.
3
@wyjasniecie trwam i wszystko jasne nikt kto się szanuję tam nie pójdzie no chyba że mocno zbłądził w życiu.Swoją drogą szkoda ze nie walczą w tym aspekcie o życie ludzkie.Chore to.
1
@wyjasniecie według mnie szczepionka na kowid jest apokaliptycznym znakiem bestii. Wystarczy stanąć z boku, przyjrzeć się temu cyrkowi na spokojnie i zrozumieć w jakim kierunku to wszystko zmierza. I możecie mnie nazwać foliarzem albo biblijnym ciemnogrodem, nie obchodzi. Maran ata!
0
@wyjasniecie w mojej parafii księża zachęcali do szczepienia w ogłoszeniach. To jakie zdanie mają pojedynczy kapłani nic nie zmienia. Religijność zresztą nie ma za wiele wspólnego z poglądami na szczepienie. To nie ma związku. Wśród ateistow znajdziesz wielu przeciwników szczepienia na SROVID, wśród katolików wielu zwolenników igły. Poza tym, znajdź sobie lepszy autorytet niż pan na Chobielinie od robienia laski.
BTW. Eksperci od COVIDa z diabłem może nie mają wiele wspólnego, z nazistami za to już tak.
0
@PlanetFCB Jesteś niepoważny, takie rzeczy nie istnieją.
0
@Darkfin Dobrze, że Twoi kapłani są odpowiedzialni i nie ulegają propagandzie. KUL to jednak jakaś tam marka, nie wypada by pracowały tam osoby, które szerzą poglądy po prostu szkodliwe z punktu widzenia nauki. Nie rozumiem też, co do tego mają naziści.