- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1650 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1650 Culés
13
Mamy dopiero połowę maja, ale już plota goni plotę...kibic Barcy ma przeyebane do końca okienka transferowego :P
2
@norbi77 oj prawda, dobrze że chociaż Neymar przedłużył kontrakt i skończyły się plotki o jego transferze.
3
@patryk355 Nie mów hop, bo zaraz ktoś wpadnie na pomysł wymiany z Dembele i się zacznie :P
1
@norbi77 Finalnie wyjdzie tak:
Koeman zostanie.
Amigosi zostaną.
Może sprzedamy 2 zawodników czyli Firpo i Aleñe.
Wypożyczą Pjanicia, Coutinho, Matheusa.
Będziemy dalej z wypaleńcami i przeciętniakami jak Braithwaite, Roberto i Trincao, wypalonymi zawodnikami jak Pique i Busi, zawodnikami, którzy rozczarowują jak Griezmann i Dembele czy Lenglet.
Młodzikami jak Ilaix, Miranda(Chyba, że on też na wypo w końcu eystarczy 1 LO), Dest, Puig, Pedri, Mingueza, Araujo i Eric Garcia
Amigosi po przegranych dalej będą gadać, że gramy o wszystko i będziemy wyciągać wnioski...
Transfery: Depay, Aguero i Eric Garcia.
To będzie cała ta rewolucja =)
1
@Coutinho007 I taki scenariusz jest najbardziej możliwy. Niektórzy tutaj oczekują cudów i Haalandów, Flicków i innych De Ligtów, a tak naprawdę my potrzebujemy 2-3 lat, żeby mieć konkurencyjny skład.
Laporta wiele naobiecywał, a gówno zrobi. Sytuacja z Superligą pokazała moim zdaniem, że jest osrany przy każdej decyzji jaką ma podjąć.
1
@norbi77 Nie zdziwi mnie kolejny sezon max z CDR i Ewentualnie SPH dlatego i na mistrza nie licze o CL nie ma mowy.