- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
1
Jesteście zwolennikami wymiany Griezmann - Felix? + Proszę o krótka argumentację.
9
@masq Chłop ma ogromny potencjał ofensywny a chyba każdy wie, ze w atletico odnaleźć się jest bardzo ciężko tym bardziej dla młodego piłkarza co pokazał przykład lemara który pierwsze sezony mocno zawodził. Ja na taka wymianę zapatruje się pozytywnie. Wymieniasz gościa co wsm nie ma jakiś mega umiejętności ofensywnych i posiada ogromna pensje na gościa 9 lat młodszego z mniejsza pensja i z ogromnym polem do rozwoju
8
@masq tak, zdecydownaie. Bardziej profilem pasujący do nas zawodnik. Do tego młodszy i raczej na pewno mniejsza pensja.
Same plusy.
1
@masq tak - gorszy nie jest a młodszy sporo :) na Nim możemy zarobić przez 10 lat - na Griezzu - max 2-3
2
@masq Młodszy z potencjałem. Nawet w razie gdy mu nie pójdzie można na nim zarobić. Do tego niższa pensja. Za to dziadka Griezmana za chwile nigdzie sprzedać się nie da. Do tego nie spełnił on pokladanych w nim nadzeji. Można mówić że ma drugie statystyki w zespole, ale kto miał je mieć Ter Stegen?
1
@masq NIE. Chłop to przereklamowaniec jak Dembele, w dodatku grający jeszcze chyba gorszy piach w ATM niż Dembele u nas, a fakt że jest Portugalczykiem od razu przywołuje moje piękne wspomnienia ostatniej dekady z Gomesem, Semedo czy teraz Trincao.
Nie dla kolejnego przereklamowańca Portugalczyka.
To samo tyczy się Francuzów.
0
@masq Zdecydowane TAK. Wiek+Pensja+Potencjał+Wierzę że odżył by przy bardziej ofensywnym stylu.
0
@masq
2 plusy pewne
1) dużo młodszy
2) mówi się o 2-3 krotnie mniejszej pensji
przy czym ja wymiane uważam 1:1 bez dopłat
a z poziomem sportowym - ciężko przewidzieć jakby sie to skończyło, jak z każdym transferem
dużo tych plotek, trzeba czekać na konkrety
0
@culesjasiules O to chodzi że jest gorszy ;)