- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
3
Dawno, dawno temu, za siedmioma rzekami, za siedmioma górami grała drużyna "Galacticos", naszpikowana gwiazdami. Mieli prezesa i ogromne pieniądze, które spełniały zachcianki i żądze. Mieli Zidana, Judasza i Ronaldo grubego co w sezonie strzelił gola niejednego. Becksa, Roberto Carlosa i Casillasa Ikera, który wybronił im mecze do "zera". Oj co to była za drużyna wspaniała co to te puchary zdobywała. Grali kosmicznie, jak nikt tak grali tylko wiecie co? W dupę też dostawali. Perez, ich prezes był bardzo nerwowy więc zmieniał trenerów jak rok swoje pory. Tajemnica to nie będzie, bo świat też był w szoku, że ten zespół miał czterech trenerów przez półtora roku!
Morał z tego taki, że kasa olbrzymia nie da Ci pewności, że w piłkarskim świecie osiągniesz tylko same wspaniałości. Bo choć masz głośne nazwiska to i trener nie pomoże jeśli nie posłuchają go one w pokorze.
Dziś Koeman zły bo Barca bez sukcesu dużego za to z największymi wypłatami na koncie każdego!
Bawią się, śmieją, domy kupują,tańczą , grillują, posty wypisują. Zapomnieli tylko o jednym szczególe, że na to patrzą ich wierni Cule. Ja widzę, że gra Nasza to istna padaka bo zamiast się trenera słuchać to w głowie jest sraka. Pressingu jest zero, brak jaj i zaangażowania bo stan konta się zgadza z graniem i bez grania.
Panie Laporta błędy Pereza i Galakticos jego nauczyły mnie przez lata tego, że nie ma co pensji płacić olbrzymich bo kasa Go wielkim piłkarzem nie CZYNI!
Nie trener dla piłkarzy, a piłkarze za Nim murem tak zapełnimy Naszą pucharami w sercu pustki dziurę. Nie nazwiska grają a człowiek za piłką biega lecz trenera się słuchać powinien tyle ile trzeba. Niech nie będzie już "krów świętych" i Kolesi Messiego lecz zgrany kolektyw Naszego Rudego.
Bo tylko wtedy będą puchary jeśli na boisku nie zagra sam Leo lecz kolektyw cały!
Dobrej nocy, wrzuciłem też pod artykułem o Koemanie