- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
1
Jakby zamiast Koemana przed sezonem przyszedł trener pokroju powiedzmy Tuchel'a to przegrałby z tymi personaliami co ma Barca tyle kluczowych meczy? Ostatni mecz z Realem gdzie Madryt musiał wygrać (nam pasował remis) to nawet junior taktyczny oddałby piłkę Madrytowi skazując ich na grę swoją piętą achillesową (atak pozycyjny) i 100 wrzutek do nikogo. Wystawił szybkich skrzydłowych gdzie przy takim rozgrywającym jak Messi bylibyśmy bardzo groźni z kontry. Natomiast Holender wyszedł bardzo naiwnie, wysoko, umożliwiając Madrytowi zastosowanie ich największych atutów (gra z kontry). O przygotowaniu mentalnym przed meczem sezonu z rezerwami Grenady gdy już wszystko w klubie było poukładane, nie wspomnę. Dodatkowo, personalia; Jak można nie wystawiać w kluczowych meczach gdy tylko jest zdrowy naszego najlepszego stopera Aruajo? Nie wpuszczać do rotacji nawet na ostatnie 20 minut Puiqa (np. za zajechanego Pedriego) który wielokrotnie gdy tylko wchodził dawał zespołowi impuls? Tych błędów jest dużo, dużo więcej. Nawet przy tych problemach, które miała przed sezonem Barca, patrząc na słabiutką formę Realu i ogromny zjazd w końcówce z Atletico czy nie uważacie, że Koeman powinien zrobić z tego mistrza?
3
@damian777 Zgadzam się. Koeman to beton taktyczny i nie raz już to udowadniał, że nie potrafi reagować na daną sytuacje w meczu, albo podpasować/zmienić taktykę na wybrany mecz. Wyszło pare razy 352 i teraz, gdy gramy tym systemem tragicznie i każdy nas rozpracował, to on dalej w to brnie, jakby miało samo się naprawić.
1
@damian777 U mnie Koeman by prawdopodobnie poleciał za ten mecz, trener wielkiego klubu, zarabiający miliony, nie może być w ustalaniu taktyki głupszy niż 15 latek grający na kompie w Fifę.