- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
1
Neymar 30 mln netto czyli w Hiszpanii jakieś 60 mln brutto. Takiej kwoty to nawet Messi w tej nowej sytuacji nie otrzyma. Po za tym zaczyna się robić syf z tym wykluczeniem i wcale nie jestem pewien że UEFA faktycznie tego ruchu nie wykona. Poradzi sobie bez Barcelony i Realu w LM jeden czy też dwa sezony a te kluby już nie. W tym momencie to federacja europejskiej piłki stoi na pozycji wygranego w trudnych finansowych czasach.
1
@Janiama im zależy na pieniądzach, a sezon bez FCB i RM to straty na poziomie kilkuset milionów dla UEFA. Przecież nawet sponsorzy by ukrócili kontrakty z UEFA, bo najwiecej oglądalności i reklamy zapewnia im właśnie Barca i Real. Im zależy na kasie tylko wiec nas i Królewskich nie wywala nawet na jeden sezon. Barca nawet jak odpada w 1/4 to jest w top3 klubów, które dostają najwiecej hajsu, bo generują największe przychody dla UEFA
0
@Janiama LM bez CR i Messiego? To będą mega starty dla UEFY, chcą ukarać, ale nie chcą stracić, więc jeszcze nie wiedzą jak to ugryźć.
0
@DaPidejpi Czy ja wiem czy straty. Telewizje kupując prawa do transmisji LM nie mają zawartych klauzuli, że musi grać Ronaldo, Messi, Barcelona czy Real. Podobnie sponsorzy samej Ligi Mistrzów. Kalkulują sobie jaką oglądalność zapewnia LM i na podstawie tego oferują określone kwoty. Przecież może być sezon, że Barcelony, Real czy Juventus nie zakwalifikują się do LM. A to, że nie będzie Realu nie spowoduje, że ludzie nie będą oglądać LM. Może troche spadnie oglądalność bo na ich miejsce wskoczy jakaś Sevilla, ale jakoś znacznie to nie wpłynie na pieniądze. Stracą głównie wykluczone kluby.
0
@Janiama Jakich piłkarzy widziałbyś w Barcy. Oprócz cracków ktoś z młodych talentów wpadł Ci w oko?