30 stycznia 2015, 12:50
Po jednodniowym odpoczynku zespół Luisa Enrique wrócił do treningów, aby przygotować się do meczu przeciwko Villarrealowi, który odbędzie się w niedzielę o 21:00 na Camp Nou.
Oby "trójmecz" z Żółtą Łodzią Podwodną skończył się tak samo dobrze jak ten z Atleti i Elche.
No to co trzeba wygrac ten mecz i liczyc na potknięcie Realu a wiem że takie nadejdzie ;)
Potrzebne 3 punkty !!
132 komentarze
128 komentarzy
63 komentarze
12 komentarzy
Dziękujemy Leo, że cały czas jesteś najlepszy
91 komentarzy
"W Barcelonie pieniądze są ważniejsze niż zaufanie do młodych" - dlaczego Marc Cucurella nie zaistniał na Camp Nou?
38 komentarzy
Łowca jeleni
Sortowanie