zsuiram
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
DnW
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podobno Milan chce kupic Keite, 14ml + 90mln (klauzula odstepnego)
0
A mozna meczyk obejzec na jakiejs stronie www, komentarz pl z C+?
0
Co do eto to odszedl bo chcial za duzo zarabiac, sprawial za duzo klopotow.
0
dobry pomysl pato i 35 mln, tak mozna sie bawic. W barcelonie by sie dobrze rozwijal i oczywiscie zagralby duzo sezonow.
Ronaldinho odpada - za duzo baluje, jest za wolny, brak kondycji, brak zrozumienia z trenerem.
Według mnie to teraz Barca bedzie grac 4 zawodnikami z przodu:
Imbra i Villa w środku na skrzydle pedro i messi, pomoc iniesta lub fabregas i xavi, obrona: pique i puyol, milito i alves z zewnątrz.