zielonyzielony
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MASAKRA z tymi koszulkami ;/
0
mam nadzieje ze sie ogarną i nie dojdzie do tego transferu!!!!!!!!!!
0
a ja chciałbym zeby grał masche za biszkopta
0
SIEMANO ORIENTUJECIE SIĘ JAK Z CENAMI NA BARCE W LONDYNIE?
0
tylko 1 !
0
jonathan i santos wogole im nie szlo a takze sierocie biszkoptowi po co on wogole na boisko wychodzi to ja nie wiem
0
http://domacifilmovi.us/ch4.php dobra jakosc nie przycina ale po ruskach
0
real byl jest i bedzie cienki jak drut :D
0
kurcze nie mialem mozliwosi ogladniecia bardzo zaluje ;/ musze jakas powtorke dorwac ....a co kryska sie poplakala hehe
0
leopard
0
busq=sierota 1
villa 9
0
a mi sie wydaje ze nie pasuja do barcy...ale to moje zdanie
0
florek gon sie
0
mial fart ze wogole trafil tego karniaka
0
zlatan ogarnij sie
0
dobrze Chrisinho to bylo do tych nieinteligentych
0
aaa o tym tez zapomnialem wsponiec...............HALA TARGOWA
0
sorka - e - sie mi nie wcisnelo - cieciowców
0
zal mi wszytskich ciciowców srealowców hhahahahahaha wypisuja jakies brednie poniewaz trzepia portkami ze strachu heh sprawdzie sobie czy nie macie nasrane w majty dzieciuchy szkoda ze musicie zmieniac czesto pampersy przez robienie kupy na tym forum moze my wejdziemy na sreal pl i bedziemy jakies glupoty wypisywac ale tego nie zrobimy bo jestesmy inteligentni w porównaniu do was ha a dlaczego jeszcze nie spicie przecierz kury juz dawno poszly spac ?
0
dobra dupa :D
0
dlaczego masche nie gra za sierote
0
mowilem ze bedzie 3-1
0
masche za sierote
0
aa mysle ze tak z 3-1 :D
0
Busquets -najwieksza sierota w druzynie
Keita- tylko przeszkadza
0
zobaczcie legende barcy.........
0
keita powinien sobie dac spokój z pilka hehe jest cienki jak dupa weza a kartki dla pique powinno nie byc !
0
dlaczego nie w sobote ;[ niedziela praca ;/
0
odczepcie sie od Villi
0
dlaczego keita gral on jest cienki jak drut!