zibiku
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tarnobrzeg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A która reprezentacja odpuściła by walkę o wielki talent?
0
To ciekawe w jakim ty mieście żyjesz? Bo u mnie w firmie na 120 osób, prawie połowa to emeryci. A jak przychodzą młodzi spytać o pracę to są odsyłani z kwitkiem. I przepraszam, że nie na temat, ale mnie poniosło.
0
Pozostaje mieć nadzieje, że dalej będzie tak wspaniale się rozwijał i że ominą go urazy (tfu). Jak pozna system gry Barcelony to za 2-3 lata może być motorem napędowym środka pola.
1
Nie powiedziałbym, że Martino to słaby trener. Powiem więcej w takich warunkach w jakich przyszło mu pracować (ktoś inny skompletował mu kadrę, inny trener przepracował okres przygotowawczy, kontuzja i słaba dyspozycja Messiego) większość trenerów osiągnęłaby gorsze wyniki.
5
A jeżeli ten Mathieu będzie grał bardzo dobrze i zostanie naszym najlepszym stoperem?
1
A może ty byś tak z hukiem wyleciał z tej strony? W poprzednich rozgrywkach mieliśmy trzech środkowych obrońców, w obecnym sezonie jest ich 4 + Mascherano, więc Zubi zrobił coś ponad plan. Teraz pozostaje trzymać kciuki za nowe nabytki.
0
Poczekajcie z ocenami jego gry do zakończenia sezonu. Wtedy będzie można wytykać mu błędy, ewentualnie bić brawo za postawę na boisku. Co daje do myślenia to fakt, że LE stawia na niego mając przecież do dyspozycji Bartrę.
0
Mógł Zubi wcześniej pojechać na wakacje to Roberto, by nowej umowy nie dostał i może zacząłby grać na przyzwoitym poziomie.
0
Z Roberto to jest taka dziwna sprawa. Niby ma talent, niby ma być następcą Xaviego, ale jakoś jak dostawał swoje szanse to nie błyszczał. Klub nie dał go na wypożyczenie tylko dlatego, że oprócz Xaviego nie ma nikogo na ławkę. Myślę, że za rok pojawi się w pierwszej kadrze Halilovic i będzie o wiele bardziej potrzebny drużynie niż Roberto.
Nie po to Barcelona kupowała stoperów, żeby teraz jednego oddać na wypożyczenie, chociaż na razie Bartra przegrywa rywalizację nie tylko z Pique ale i z Mascherano.
Pozostałych dobrze, że nie wypożyczyli, bo w Barcelonie B o rozwój i ukształtowanie piłkarza jest równie łatwo.
0
No to będzie miał LE wielki ból głowy na kogo postawić. Bravo w pierwszych dwóch spotkaniach nie miał szans pokazać się z dobrej strony, chociaż widać było wyraźnie, że wybicia pod presją nie są jego atutem. Teraz wraca Niemiec i można na niego postawić, przynajmniej po to, aby mieć porównanie jeśli chodzi o współpracę z linią obrony.
0
Rozgrywanie meczów z Barcą B w środku tygodnia może i jest ciekawym pomysłem, ale wiąże się też z ryzykiem urazu u kogoś z pierwszej kadry, więc na pewno takich sparingów za dużo nie będzie, zwłaszcza, że później dojdą jeszcze LM i CdR.
0
Real poprzedni sezon też zaczął bardzo źle, więc nie wyrokowałbym co do przyszłości nowego projektu Pereza. Jak na razie potrzeba czasu, aby nowe puzzle w układance Carlo dopasowały się do reszty. Zresztą nie nasz to problem, niech się inni martwią. My mamy własne zmartwienia i troski.
0
Ja mam nadzieję, że Barcelona uniknie drużyn ze wschodu Europy, bo zawsze tam się gra "dziwnie" ze względu na warunki atmosferyczne. Optymalną grupą byłoby wylosowanie FC Basel, Sportingu Lizbona i As Monaco, aby piłkarze nie musieli daleko podróżować.
2
Ależ tu się debata na temat Realu zawiązała. Czas pokaże kto na wymianie kadrowej wyjdzie lepiej: Barcelona czy ekipa z Madrytu. W lidze postawiłbym na ekipę LE, LM i CdR to już niestety wielka niewiadoma.
1
Otóż nie każdy marzy o grzaniu ławy i oglądaniu wyczynów Messiego. Wielu zawodników woli grać w słabszych klubach, ale GRAĆ. Wielka szkoda, że nie udało się pozyskać Cuadrado, ale teoretycznie może to wyjść Barcelonie na dobre, bo swoje szanse dostaną zawodnicy rezerw. Z dobrej strony pokazał się na razie Munir, ale pewnie i inni swoje pięć minut dostaną. A przyjście Cuadrado w sytuacji, gdy prawą obronę mamy obsadzaną, a na skrzydłach szaleć będą Neymar z Munirem za grube mln jest bezsensowne.
0
A czemu ja nie mogłem dodać swoich ocen zawodników chociaż jestem zarejestrowany na stronie już kilka lat?
2
Ależ gazety bzdury wypisują. Jakby wziąć pod uwagę pierwszą kolejkę Martino i pierwszą kolejkę LE, to niestety obecny trener przegrałby porównanie z kretesem. Oceniać będzie można po całym sezonie, po meczach z najtrudniejszymi rywalami. Poza tym Martino nie miał tego komfortu pracy co jego następca, nie przepracował z drużyną całego okresu przygotowawczego, nie miał wpływu na kadrę zespołu.
0
No to po co to umieściłeś?
0
Nie rozumiem co ta informacja ma wspólnego z możliwym odejściem Songa?
0
6 mln to nie jest duża kwota, więc nawet w przypadku niewypału budżet Barcelony tego nie odczuje. Pozostaje wypożyczyć go do PD, aby sobie pograł, poznał ligę i pokazał na co go stać.
Wszyscy piszą, że Barcelona powinna rozejrzeć się za lepszą kandydaturą, że trzeba było kupić kogoś innego. Tylko, że teraz każdy klub w Europie będzie żądał od Barcelony dużo więcej niż od innych zespołów. Jest jeszcze szansa na sprowadzenie Cuadrado, zwłaszcza, że MU odpuścił go sobie.
Może więc lepiej, że LE będzie zmuszony szukać wzmocnienia kadry w rezerwach, bo mogą się ujawnić kolejne perełki
1
Niestety, ale trener Elche swoją wypowiedzią zbłaźnił się totalnie. Jeszcze rozumiem, gdyby jego zespół przegrał po pięknej walce, ale rywal mając przewagę jednego gracza nie próbował nawet stworzyć groźnej sytuacji.
0
Ten niezrównoważony napastnik jest bezsprzecznie numerem jeden na swojej pozycji, przepłacenie za Mathieu związane było z tym, że Valencia nie chciała go sprzedawać i trzeba było wpłacić kwotę odstępnego (sam zawodnik zgodził się na niższą pensję), szklany i niechciany zawodnik Arsenalu jakbyś oglądał jego występy, gdy był zdrowy był najlepszym graczem bloku obronnego.
2
Montoya nie będzie się rozwijał bez systematycznego grania, sam potencjał nie wystarczy.
0
Moim skromnym zdaniem przedłużanie kontraktu z Alvesem jest bezsensem, zwłaszcza, że jest jednym z najlepiej opłacanych graczy w drużynie a do tego w ostatnich dwóch latach zapomniał jak się gra w piłkę (chwilowych przebłysków nie liczę). Skoro klub nie chce zaufać Montoyi, to czemu ma postawić na będącego bez formy Brazylijczyka?
0
Jeśli by tak było jak piszesz to zawodnicy pokroju Pepe dostaliby zawieszenie na 2-3 lata.
0
Pozostaje trzymać za niego kciuki i liczyć, że wywalczy sobie miejsce w wyjściowym składzie. A za rok możemy mieć już ogranego w PD zawodnika.
0
Na razie wszystko wygląda cacy, na papierze mamy najmocniejszą kadrę od lat, pozostaje więc trzymać kciuki, aby drużyna jak najszybciej się zgrała i odzyskała mistrzostwo Hiszpanii. Jakby jeszcze udało się dołożyć CdR to będę bardzo szczęśliwy, o LM na razie głośno nie myślę, bo konkurencja też nie spała.
1
Trener w porównaniu do ciebie widzi zawodnika podczas treningów i widzi jak się prezentuje. Ty myślisz, że po jednym słabszym występie został odesłany do Sevilli? Widocznie zawodnik nie potrafił zaangażować się w grę obronną drużyny, więc LE mu podziękował.
2
Jeśli Neymara w końcu ominą urazy i będzie regularnie grał to jestem przekonany, że stworzy z Messim i Suarezem trio nie do zatrzymania.
0
Ciekaw jestem czy Halilovic dostanie szansę od LE w meczu przeciwko słabeuszom, bo jego postawa na boisku napawa optymizmem. Już teraz prezentuje się dużo lepiej od Roberto, a za 2-3 sezony jak będzie się tak rozwijał to zostanie dyrygentem pierwszej drużyny.