0

Pierwsze próby rozliczania Valverde będą miały prawa bytu dopiero po sezonie, bona dzień dzisiejszy nie wiemy co nam jego praca przyniesie. Ciężko oczekiwać, że wszystkie mankamenty z poprzednich lat znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Potrzebna jest ciężka praca i duży kredyt zaufania, bo sukcesy niekoniecznie muszą przyjść w tym roku. Jest dużo pozytywów w grze Barcelony i na tym powinniśmy się skupić. Szukanie dziury w budowanym projekcie jest strzelaniem ślepakami. A co jak tak grającą Blaugrana na koniec sezonie będzie miała 2-3 trofea?

0

W lecie tak, ale nie w zimie.

0

Ja z Gomesem nic nie mam. Ale Valverde ma skoro na niego stawia. Jeśli więc trener widzi, że warto go zostawić w drużynie to ja mu daję kredyt zaufania.
Po co nam Cou w zimie? Ilu już zawodników musiało na nowo uczyć się gry po przejściu do Barcelony? Poza tym w LM już nam nie pomoże a myślę, że na tym rozgrywkach powinien skupić się klub. Lepiej poczekać do lata i wtedy go kupić, bo przynajmniej będzie miał te 2-3 miesiące na aklimatyzację.

0

Myślę, że nie ma sensu kupować w zimie Cou. Będzie miał bardzo mało czasu, aby wkomponować się w zespół przed najważniejszymi meczami sezonu. Poza tym Suarez czy Gomes będą mieli czas do końca sezonu, aby udowodnić swoją wartość i przydatność w zespole.

4

Jeżeli według ciebie Valverde powiela schematy LE to nie masz podstawowej wiedzy na temat taktyki. Tacy zawodnicy jak Messi nie chcą odpoczywać i na tym etapie rozgrywek tego nie potrzebują. Jestem przekonany, że jak przyjdą mecze CdR lub do zdrowia wróci Dembele to Argentyńczyk wolne dostanie.

Czemu S.Roberto nie ma grać na PO skoro radzi sobie tam bardzo dobrze? Vidal dla Valverde będzie skrzydłowym a że nie potrafi przekonać trenera to już jego wina.

Arda to nieporozumienie i trzeba się go pozbyć. Po co nam zawodnik, który nawet mentalnie jest wrakiem?

Suarez w porównaniu do ciebie jest zachwycony Valverde. Wystarczy poczytać.

4

No tak bo wydatki na nowych graczy już wliczane nie są. Swoje zrobiły nowe kontrakty z Nike i Rakutenem oraz odejście Neymara (głównie chodzi o jego koszty utrzymania).

2

Bardzo dobrze, że Argentyna jedzie na mundial, bo szczęśliwy Messi to maszyna do rozkładania kolejnych przeciwników na łopatki.
O marce szkoda pisać. Szmatławiec jakich mało.

0

Mam nadzieję, że Bartek szybko wyciągnie asa z rękawa - zwolni Roberta i zatrudni jakiegoś fachowca. Wtedy każda próba jego odwołania umrze śmiercią naturalną.

0

A ile Eriksen według Ciebie ma kosztować? Bo już widzę jak mniej niż 120-140 mln.

0

Kombinacje będą do czasu aż Dembele wróci do zdrowia i formy i wtedy znów zobaczymy 4-3-3 z cofającym się Messim. Teraz jest pole do popisu dla innych wariantów, ale od spotkania z Atletico pewnie Valverde w najważniejszych spotkaniach będzie się trzymał 4-4-2.

0

Wystarczyło wystosować odpowiednie pismo i klub musiałby się do niego ustosunkować. Wtedy miałby podstawę aby wywalczyć w sądzie inny termin. Jeśli był pewny swoich racji to czemu tak nie zrobił?No chyba, że jednak wiedział, że ekipa Bartka w sprawie terminu ma rację.

1

Akurat miałem na myśli prawo cywilne, które dopuszcza traktowanie soboty jako dzień pracujący.
Nie zmienia to jednak faktu, że organizator wniosku o wotum nieufności powinien zabezpieczyć wszystkie możliwe ścieżku- w tym tak fundamentalną jak data zakończenia.

1

W Polsce do dni roboczych wlicza się również sobotę :).
Wystarczyło wcześniej poprosić o interpretację prawną i sprawy by nie było - każdy wiedziałby do kiedy podpisy zebrać trzeba.

0

Większość kibiców na świecie śmieje się jak ktoś pisze, że Real rozwalał w ubiegłym sezonie wszystkich w LM. Widać, że nie maiłeś nigdy z wyczynowym sportem do czynienia bo wiedziałbyś, że jeśli nie sprzyja ci szczęście to nie masz co liczyć na wygraną (mówię o meczach na styku). Drugą kwestią są właśnie sędziowie, którzy w ostatnich latach najwięcej dobrego przynieśli Realowi w LM. Lista pomyłek na ich korzyść jest bardzo długa. Chciałbym zobaczyć tego walca z Madrytu, gdy rozwala przeciwnika nie korzystając z pomyłek panów arbitrów.

3

Nawet jakby arbiter się nie mylił to by nic nie zmieniło? Dawno większej bzdury nie słyszałem. W poprzedniej edycji Real był jak walec? Pewnie tak jak sędziowie pozwalają w spokoju ekipie z Madrytu dograć w pełnym składzie (swoją drogą może Perez wpisać przypadek Casemiro do księgi rekordów, bo w 3 meczach LM powinien dostać czerwo a w żadnym nie dostał).
Jeśli tak wygląda Real "walec" Madryt to nie dziw się, że większość kibiców na świecie ogarnia śmiech.

19

Jeżeli ktoś podważa "boskość" ekipy Zidana to wcale nie oznacza, że musi mieć ból 4 liter. Realia są takie, że bez szczęścia i pomocy sędziów ekipa z Madrytu co najwyżej biłaby się o półfinały. Jeśli tego nie rozumiesz to trudno.

0

Najważniejsze 3 punkty. Reszta do zapomnienia, zwłaszcza postawa Pique.

Real nie ma długu? Chyba komuś coś na głowę spadło.

0

Mi bardziej chodzi o całokształt działalności tego obrońcy w ostatnich latach w LM. W ilu meczach powinien wylecieć z boiska, ale sędziowie bali się mu dać czerwo? Teraz znów sporna sytuacja i znowu na korzyść Ramosa rozstrzygnięta.

1

Tak Messi też jest złodziejem. Jakoś dziwnym trafem wszystkie gazety nabrały wody w usta i o sprawie Portugalczyka nic się nie pisze. Przypomnę tylko, że z Argentyńczyka zrobiono mafiosa kierującego grupą przestępczą. Dziwię się więc twojemu oburzeniu, gdy nazywam rzeczy po imieniu. A że nie było wyroku? Ano wymiar "sprawiedliwości" ma niezły orzech do zgryzienia, bo nie może postawić za mocnych zarzutów. Skończy się więc pewnie tak jak w przypadku Messiego - grzywną. A czy pisanie teraz o złodzieju czy za pół roku to coś zmieni?

1

C.Ronaldo jest złodziejem z uwagi na to, że nie zapłacił należnych podatków.

1

Jak widać niektórym zawodnikom można więcej. Ramos od kilku lat w ważnych meczach jest chroniony i nikt nie widzi jego wyczynów. teraz do kolekcji dostał zagranie ręką, które jak zwykle sędziowie pominęli. Szkoda, bo nigdy się nie dowiemy jakby potoczył się wtedy mecz.
Złodziej znów błyszczy. Cierpliwe czekanie na podania kolegów jak widać się opłaca.

Dziś wieczorem kolejny sprawdzian dla Valverde. Jeśli Sporting odrobił pracę domową to da plastra Messiemu. Co wymyśli trener? Sam jestem ciekaw.

1

Kolejny raz wybucha ostra dyskusja na temat tego czy Bartka odwołać czy zostawić, ale nikt z nas nie ma takiej mocy, aby zmienić władze Barcelony. I jak widać z artykułu organizator wotum nieufności też wymaganej ilości chętnych nie zbierze. Pozostaje więc przyjąć do wiadomości, że Bartek dalej będzie rządził i liczyć po cichu, że w końcu się ogarnie i wymieni dyrekcję sportową, do której są największe zażalenia.
Pozostaje również trzymać kciuki za Valverde i jego drużynę, bo w ich nogach jest przyszłość klubu.

4

Poczekaj wróżbito do końca sezonu, bo może się okazać, że sprowadzenie Semedo, Paulinho, Deula czy Dembele to strzały w 10.

4

Bardzo ciekawy mecz się dzisiaj szykuje i jeśli sędziowie nie przeszkodzą Borussi to myślę, że Niemcy wygrają to spotkanie, zwłaszcza, że muszą szukać punktów po pierwszym spotkaniu.
Co do odblokowania Suareza to zobaczymy jak sobie poradzi w meczu ze Sportingiem.

3

Przy dobrej postawie Suareza krycie indywidualne Messiego jest samobójstwem, bo jeden ze środkowych obrońców zostanie jeden na jeden z Urugwajczykiem i nie będzie miał nikogo do pomocy. A Messi nawet jak przeczłapie cały mecz to i tak zrobi dla zespołu bardzo dużo: wyciągnie plastra na środek boiska i powstanie luka.

12

Pomyślałeś może o tym, że Valverde bardzo chciał mieć Dembele w swojej drużynie? CO by Ci dało zatrzymanie kasy w klubie na kolejne okienka? Uważasz, że w innych klubach pracują słabo myślący i nie skojarzą, że jak Bartek i spółka nie wydali kasy to dalej ją mają?
Co do Dembele to radzę z ocenami tego transferu wstrzymać się przynajmniej przez 2 sezony, bo jest to jeden z najlepszych młodych zawodników na świecie.

0

Mam tylko nadzieję, że podana pensja jest kwotą brutto, bo jeśli netto to już widzę ile wyciągną kolejni zawodnicy, z którymi Barcelona chce przedłużyć umowę.

0

A nie lepiej dogadać z się z agentem piłkarza i samym zawodnikiem i dostać go za darmo w czerwcu? No chyba, że to przekracza możliwości negocjacyjne naszych specjalistów to lepiej w zimie go zaklepać. Pytanie tylko czy prezentuje odpowiedni na Barcelonę poziom (po 4 meczach w których go widziałem nie mam o nim zdania).

0

Nie rozumiem po co Atletico ściąga Costę? Chyba, że Simeone znowu chce, aby jego ludzie łamali przeciwników ostrą grą.

1

Czyli wychodzi na to,że jednak nie zdąży,bo już żadnego meczu na Camp Nou nie będzie, gdzie najwięcej podpisów zebrać można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?