2

Ile jeszcze potrzebujemy czasu żeby zrozumieć że z Atletico nie powinniśmy już o niczym negocjować?
Podwójne wydojenie na Griezmannie, odejście Suareza który wygrał im mistrza chyba powinno zamknąć furtkę między nami a Atletico

0

@bartas97 To prawie jak nasza pomoc

1

@macio_944 Dziś równe 3 tygodnie od Mistrzostwa Leo ;)

1

@Lionel_Messi10 Araujo?

11

Dziś Araujo-Christensen kapitalnie. Tak solidnie powinien wyglądać środek obrony w każdym meczu

3

OFICJALNIE!
Ferran Torres vs Stefan Savic nowym Main Eventem na Fame MMA 17

0

Słuszna decyzja banda imbecyli Ferran z Saviciem XD

1

@Mario96w do zoba po banie ale zgadzam sie

1

Jak to jest ze Kessie był filarem środka Milanu wygrywającego Serie A a u nas wyglada jakby grał na zapleczu 2.ligi francuskiej.
Czy nasze przygotowanie fizyczne jest tak fatalne? Czy odechciało mu się po prostu bo fajna kasa wpada?

5

Roberto i Alonso XDD
Xavi chyba ma na kuponie wygrana Kotletico

1

Kessie i Busi ło baben

0

Fati i de Jong w tym meczu w ogóle nie obecni. Nie widać ich w tym meczu kompletnie do tej pory

0

Busquets do bazy, Rapha do przodu na skrzydło, Fati niech zejdzie na 9tke chociaz na pierwsze 15min drugiej połowy jak dalej będzie piach to niech tez schodzi.

27

Żałosne reklamy następnym razem niech już cały ekran zasłonią

0

@Jackazz Teraz już nie

0

Pedri już limit dobrych zagrań na dziś wykorzystany

0

Brawo Pedri co za akcja ala Leo

2

Araujo jak Phil Jones XD

0

@Janas11224 Paris jest dobry z tymi filtrami, pamietam jednego streama gdzie wszystkie po kolei przeglądał i przy każdym tylko coraz mocniej cisnął XD

0

@tomasthc mówię o godzinie w której będzie po meczu i będzie coś można powiedzieć o tym składzie który proponuje Xavi.

2

No na pierwszy rzut oka nie wygląda to przekonująco. Ale jak będzie to się przekonamy za parę godzin...

0

@MrPGG Mam nadzieję że dziś wlatują dobre warkoczyki a nie to buszowate afro

0

@Kessie Jak to jest że losowy fanowski projekt znaleziony w internecie jest lepszy niż to co ostatecznie dostajemy od Nike. Oni od paru sezonów zaliczają zjazd jeśli chodzi o stroje. Schematyczne, na tych samych wzorach, z bezsensownymi kombinacjami kolorów.

0

W Hiszpanii nie ma już słabych drużyn, także trzeba uważać
Może tym razem tylko 2 nam wcisną

0

@draxidox LeLiLAGA

1

@norbi77 Biedny pies...

1

@GeraltzKatalonii to teraz zaczną się analizy który z piłkarzy kadry umie mówić po hiszpańsku albo chociaż cokolwiek kuma
chyba że czesiu im wszystkim kazał się takiego zwrotu nauczyć bo to była nasza jedyna szansa

7

Po pierwsze błędem był sam zakup za horrendalną kwotę, a po drugie to kwota 20mln gdy była umowa chyba na 45 też jest żałosna. Po takim występie na mudnialu myślę, że dałoby się znaleźć kogoś chętnego na niego. Jeśli nie, to czemu nie spróbować kontraktu z obniżonym wynagrodzeniem i ustawić właśnie w srodku, wtedy z de Jongiem na ŚPD i Pedrim obok. No ale cóż, już nie jest naszym zawodnikiem koniec historii.

0

@sebo939 Oj gdyby ten strzał w ostatnich minutach regulaminowego czasu Leo wszedł to ja nie wiem co bym zrobił chyba bym oszalał, a ta bramka to by była ikona futbolu. No nic, nie narzekam, bo w końcu wygrali przecież

0

No i akcja rezerwowych! Grealish do Mahreza i jest 0:1 dla City. Może się ten mecz otworzy bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?