@JimMorrisonFCB nie chce nic mówić, ale tu też jest fabuła. To nie jest tak, że oni se po prostu wychodzą i walczą. Tylko każda gala jest poprzedzona tygodniami podbudowy
@PatrychoO nie przestanie, bo to jedna z podstaw wrestlingu. Każda federacja zawsze miał i będzie miała takie finisze, choć rzeczywiście momentami tego za dużo
@Popitek12 mi się wydaję, przeglądając internety, że właśnie całkiem popularna opinia. Ludzie głównie piszą właśnie o tym, że dawno takiego hype'u na WMke nie mieli
1
No i się samochody porozbijały na nic właściwie, bo jak nic cofnął wyniki do restartu XD
1
Trochę uroczego contentu. Pozdrawiam
0
Już miałem mówić, że Russell może powalczyć o zwycięstwo, no i czerwona flaga...
1
@JimMorrisonFCB nie chce nic mówić, ale tu też jest fabuła. To nie jest tak, że oni se po prostu wychodzą i walczą. Tylko każda gala jest poprzedzona tygodniami podbudowy
4
Piękna to była noc ❤️
Do zobaczenia jutro o 2. A fanów F1 witam z rana jak śmietana ;)
0
Brawa dla pań! Świetna walka i prawidłowa zwyciężczyni.
A teraz czas na Main Event ❤️
0
Dom okradziony :/
Ale walka fajna
0
@PatrychoO Rhea imo nic nie będzie mieszać, bo jej walka jest kolejna
0
Let's go Dominik!
0
@JimMorrisonFCB no i co? Filmy i seriale też są reżyserowane, a ludzie oglądają i nie narzekają, że wszystko jest z góry ustalone
1
@Popitek12 TT jest Main Eventem
0
Logan Paul jeszcze nie miał słabej walki w WWE. Dopisali panowie ❤️
0
@JimMorrisonFCB jest, no i co?
1
@Popitek12 oni obaj i LA Knight poproszę z pushami
1
No i ta walka był tym czym miała być. Jednym wielkim spotfestem. Coś pięknego ❤️
0
@PatrychoO nie przestanie, bo to jedna z podstaw wrestlingu. Każda federacja zawsze miał i będzie miała takie finisze, choć rzeczywiście momentami tego za dużo
0
@PatrychoO czyli co?
0
@Popitek12 mi się wydaję, przeglądając internety, że właśnie całkiem popularna opinia. Ludzie głównie piszą właśnie o tym, że dawno takiego hype'u na WMke nie mieli
0
@Popitek12 brawoooo. You know ball ;)
1
@Anonymus0608 to jest typowy odgrzewany kotlet? Przecież to najlepsza karta WM od lat. Dla mnie potencjał na Top 3 WMke ever
11
Za Godzinę zaczynamy pierwszą noc największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii! Miłego oglądania wszystkim. Pozdrawiam ❤️
@Pawlak1992 @Barca1992 @tomekjd @kryhaa @MesQueUnClub96 @PatrychoO @FCB24 @mordini123 @Transu96 @FanBarcy22
1
A Denzel czemu przy takim wyniku pełnego limitu zmian nie wykorzysta?
3
Ferran okradziony z już jakiejś 6. asysty w sezonie
2
Końcówka emocjonujących derbów Warszawy. Mamy remis. Zapraszam do oglądania
https://www.youtube.com/live/LA24otufCVI?feature=share
1
Russell i Bottas, Imola 2021 - kartingowane
0
@tadzik447 ponieważ Wrestling jest dużo bardziej emocjonujący. Choć oczywiście loty akurat lubię, to coś trzeba ominąć, żeby mieć kiedy odespać
16
Minęło już 25% roku.... masakra
5
Zaczynamy piękny sportowy weekend. Vamos! ❤️
Sobota:
7.00 - kwalifikacje F1
15.00 - Futbolowe derby Warszawy (Metę - Eagles)
19.00 - NXT Stand&Deliver
21.00 - Barcelona
Niedziela:
2.00 - WrestleMania 39 Night 1
7.00 - Wyścig F1
Poniedziałek:
2.00 - WrestleMania 39 Night 2
0
@Albatros GTA SA i FIFA 07
2
@MesQueUnClub96 2 z soboty na niedzielę i niedzieli na poniedziałek
@Doren01 oczywiście ;)