1

No i się samochody porozbijały na nic właściwie, bo jak nic cofnął wyniki do restartu XD

1

Trochę uroczego contentu. Pozdrawiam


0

Już miałem mówić, że Russell może powalczyć o zwycięstwo, no i czerwona flaga...

1

@JimMorrisonFCB nie chce nic mówić, ale tu też jest fabuła. To nie jest tak, że oni se po prostu wychodzą i walczą. Tylko każda gala jest poprzedzona tygodniami podbudowy

4

Piękna to była noc ❤️
Do zobaczenia jutro o 2. A fanów F1 witam z rana jak śmietana ;)


0

Brawa dla pań! Świetna walka i prawidłowa zwyciężczyni.
A teraz czas na Main Event ❤️

0

Dom okradziony :/
Ale walka fajna

0

@PatrychoO Rhea imo nic nie będzie mieszać, bo jej walka jest kolejna

0

Let's go Dominik!

0

@JimMorrisonFCB no i co? Filmy i seriale też są reżyserowane, a ludzie oglądają i nie narzekają, że wszystko jest z góry ustalone

1

@Popitek12 TT jest Main Eventem

0

Logan Paul jeszcze nie miał słabej walki w WWE. Dopisali panowie ❤️

0

@JimMorrisonFCB jest, no i co?

1

@Popitek12 oni obaj i LA Knight poproszę z pushami

1

No i ta walka był tym czym miała być. Jednym wielkim spotfestem. Coś pięknego ❤️

0

@PatrychoO nie przestanie, bo to jedna z podstaw wrestlingu. Każda federacja zawsze miał i będzie miała takie finisze, choć rzeczywiście momentami tego za dużo

0

@PatrychoO czyli co?

0

@Popitek12 mi się wydaję, przeglądając internety, że właśnie całkiem popularna opinia. Ludzie głównie piszą właśnie o tym, że dawno takiego hype'u na WMke nie mieli

0

@Popitek12 brawoooo. You know ball ;)

1

@Anonymus0608 to jest typowy odgrzewany kotlet? Przecież to najlepsza karta WM od lat. Dla mnie potencjał na Top 3 WMke ever

11

Za Godzinę zaczynamy pierwszą noc największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii! Miłego oglądania wszystkim. Pozdrawiam ❤️


@Pawlak1992 @Barca1992 @tomekjd @kryhaa @MesQueUnClub96 @PatrychoO @FCB24 @mordini123 @Transu96 @FanBarcy22

1

A Denzel czemu przy takim wyniku pełnego limitu zmian nie wykorzysta?

3

Ferran okradziony z już jakiejś 6. asysty w sezonie

2

Końcówka emocjonujących derbów Warszawy. Mamy remis. Zapraszam do oglądania
https://www.youtube.com/live/LA24otufCVI?feature=share

1

Russell i Bottas, Imola 2021 - kartingowane


0

@tadzik447 ponieważ Wrestling jest dużo bardziej emocjonujący. Choć oczywiście loty akurat lubię, to coś trzeba ominąć, żeby mieć kiedy odespać

16

Minęło już 25% roku.... masakra

5

Zaczynamy piękny sportowy weekend. Vamos! ❤️
Sobota:
7.00 - kwalifikacje F1
15.00 - Futbolowe derby Warszawy (Metę - Eagles)
19.00 - NXT Stand&Deliver
21.00 - Barcelona
Niedziela:
2.00 - WrestleMania 39 Night 1
7.00 - Wyścig F1
Poniedziałek:
2.00 - WrestleMania 39 Night 2

0

@Albatros GTA SA i FIFA 07

2

@MesQueUnClub96 2 z soboty na niedzielę i niedzieli na poniedziałek
@Doren01 oczywiście ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?