zTx
Dołączył/a: listopad 2010
Kraków
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
62
Oj Józek, Józek... co się z Tobą stało? Od trenerskiego geniusza po pajaca. Przepraszam, nie mam innych słów w głowie aby okreslić tego człowieka. Był wielki, jest jednym z wielu. Mecze z PSG pokazały, że wcale nie jest takim taktycznym geniuszem. Co więcej, jego niemoc w tych spotkaniach była powalająca.
I najbardziej wkurzające jest to, że uznał iż PSG odkąd strzeliło drugą bramkę to zabijało mecz swoimi "symulkami kontuzji" etc. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że to własnie Józek zawsze używa tego typu zagrywek jeśli drży o wynik w końcówce spotkania.
0
Oglądnij troche meczów Leve.
Jak Messi odda mu wolne to będzie miał 10 bramek ze stałych fragmentów :P
0
Bale drewno 3 w rankingu największej ilości strzałów i nic z tego nie wynika
18
Błąd. Terry ma 69
0
"zaś sama atmosfera na stadionie będzie bardzo rodzinna." PIKNIK.
1
Ronaldo jest, a Messiego nie ma? Grubo
0
Dzieki za informacje.
0
Messi powinien podzielić się wolnymi z Suarezem. Argentyńczyk radzi sobie dobrze, ale Suarez to prawdziwy geniuszw tym aspekcie. Przecież wiele goli zdobył w PL właśnie z rzutów wolnych.
1
Rafinha niestety nie jest tej klasy graczem, aby w takim spotkaniu udźwignąć cieżar kreowania gry. Iniesty jest cieniem samego siebie niestety...
13
Gościu tutaj jest artykuł o sekcji koszykówki, ale ty nawet nie przeczytasz, a rzucasz hasła niczym dowódca na wojnie.
0
Pogba skrzydłowym? HAHAHA
2
No sprobuj flecie zmienic nazwe tylko
0
Przeciętniak? :) Jeden z bardziej zapowiadających się zawodników, który za chwile może być warty tyle co Hazard
1
8 goli* :DDDDDD
0
Prawda jest taka, że gość powinien dziękować Bogu, że udało mu się tam dojść, bo wcale nie był aż takim kluczowym graczem Bayernu, aby znaleźć się w finałowej trójce. Trafił do niej - ok, sensacji nie było, ale czy on naprawdę liczył na cień szans w tej rywalizacji? Naprawdę? Chyba patrzy przez różowe okulary i jest mocno niepoprawnym optymistą wierząc w swoje umiejętności
0
Jak z takiego targu ruskiego za pisiont groszy :D
0
I tak oto Real zakosił nam jeden z największych talentów... szkoda
tak btw Leo nie strzelił z karnego :D tylko już z akcji
3
Juanfran to taka pała za przeproszeniem, że nie mogę na gościa patrzeć. Powinien wylecieć z drugą żółtą za ten faul w polu karnym, sędzia i tak bardzo ich oszczędzał, szczególnie jeszcze Turana
0
Ronaldo jedyne co zostało z najlepszych lat to szybkość i siła fizyczna. Co więcej - widać że na to teraz stawia w 100%. Kompletnie zatracił czystą technikę jaką były zwody, gra 1 na 1 czy strzały z wolnego. Potrafi świetnie odnaleźć się w sytuacji, mocno uderzyć, ma bardzo szybką nogę przy strzale, świetnie się przepycha. Ale to czysto nabyte atrybuty. Szczerze bardziej podobała mi się jego "magiczna" gra kilka lat temu, teraz to czysty robot bez finezji
0
Chyba w fifie jak sobie zrobil over 99 ze statami 99 all
0
Nie wiem, ale bardzo żałuję, że nie ściągneliśmy Niemca do nas. Zwłaszcza, że był na sprzedaż za niewielkie pieniądze :/
4
Do 60 minuty wierzyłem w Getafe, ale ta akcja Karima była genialna i widać, że potem cała drużyna się posypała. Szkoda, ale też pokazuje wielkość Realu - takimi meczami wygrywa się mistrza. Wyraźnie pod formą zespół Królewskich, a jednak potrafił strzelić na trudnym terenie 3 bramki i wywieźć 3 punkty. Nam tego zdecydowanie w tym sezonie brakuje.
0
https://vine.co/v/ODiFLTrFiZJ
Musialem. Przepraszam
0
Munir na rezerwie, moge byc spokojny o wynik
0
Jeśli przegrany mecz z Atletico spowoduje zwolnienie LE, to biorę to w ciemno.
0
Sensowne wyceny, ale kilka mnie powalilo... przeciez Ney jest warty z 80-90 mln spokojnie, a Sterling mimo wielkiego talentu i swietnej gry na wyspach napewno nie przekracza wartoscia 40mln. Tak samo Diego Costa - super snajper, ale max 60mln
0
Jeśli nie wygramy z Atletico to dla mnie LE nie istnieje. To mecz, który musimy wygrać. Po 1 ważne punkty w bezposredniej rywalizacji z Atleti, po 2 nie można stracić więcej do Realu, po 3 Atletico bedzie przeciez po meczu z Realem co napewno będzie bardziej męczące niż gra z Elche.
0
Cruyff na prezydenta, Christo na vice :D
4
Swoją drogą słyszałem coś, że Messi przeprosił na oficjalnym koncie za dzisiejszą nieobecność na treningu, a zaraz po tym skasowano komunikat. Być może konflikt jest, bo jednak Leo może zrozumiał, iż fochy są nie na miejscu, a napewno nie zasługują na nie kibice i przeprosił, ale to by kolidowało z wersją klubu i usprawiedliwieniem o problemach żołądkowych. Oj dzieje się dzisiaj.
0
Genialne :) Aż pozwoliłem sobie skopiować na fan page na faceeboka ;)