0

Pogba fajny chłopak, no coo:D

0

Lubię na niego patrzeć, śmiesznie biega...:D

2

Nie mój typ, ale słodki trochę jest :D

0

Dybala co zmarnował...

0

Jak to nie? Będą chyba mieli jedno oczko (jeżeli się myle to mnie poprawcie, nie pamiętam) więcej niż Napoli, do tego dochodzi LM i liczę też na ich wygraną z Bayernem. Nigdy nie wiadomo kiedy forma może się obniżyć:)

1

Chciałam tu coś dopisać, ale nie ma co.. Napisałeś tutaj moje myśli, serio.

1

Juve! Forme mają, odradzają się bardzo szybko i odrabiają straty z początku sezonu, zasługują:)

0

Ja jeszcze jakoś Verrattiego bym przeżyła, dobry piłkarz. Ale Pogba czy Ozil? Po co nam to? Pogba za drogi jak na swoje umiejętności (które ma - nie zaprzeczam), a Ozil zwyczajnie mi tutaj nie pasuje. Te pozycje mamy akurat dobrze obsadzone. Lepiej zainwestować w dwóch obrońców oraz ewentualnie jak starczy, jakiegoś zmiennika dla Tridente, biorąc pod uwagę to że dużo na transfery nie mamy;)

1

Ból dupy po wygranym meczu Realu jest i będzie, nawet na naszej idealnej stronie. Nie mam na co narzekać, oprócz poziomu komentarzy podczas spotkań Królewskich.

0

Nie, nie ja na szczęście:) ale skomentowałam bo mam z tym do czynienia - tata niedawno zerwał:)

0

Czy tylko ja jestem przeciwna całej tej trójce..?

0

nie wiem czy zerwanie wiązadła krzyżowego się do tego zalicza :D

0

Zaraz się zacznie, że ten mecz i tak nic nie znaczył bo i tak my mamy lidera:D A jakby Real przegrał, to jak tutaj by byłooo że ten mecz im zniszczył cały plan Zizou, że o mistrzu mogą marzyć, bla bla:D Dobry mecz, fajnie się oglądało:D

1

Co jak co, ale gol Jamesa>>
Mogłabym cały czas jego bramki oglądać.

1

Ale Ty to chyba odebrałeś za jakąś obraze czy dogryzanie..? Nie niee, Kuba to kolega mój, tu nic złego być nie miało:D

2

jakbyś czytać umiał, to byś wiedział kiedy mecz jest:*

3

Jak tak czytam niektóre Wasze propozycje w komentarzach, to mam wrażenie że wy żartujecie, serio..

0

Kubuś za stary dla mnie, lub ja za młoda dla niego - jak kto woli:D

1

Piszesz w taki sposób, że mam wrazenie że juz kiedyś z Tobą pisałam, i jeszcze to "Wiki":D

1

Czy to jakaś propozycja? ahaahah nie no żartuje;D tak:)

3

Ja wyszłam z friendzone, da się, potwierdzam:) nawet się na super walentynki szykowałam, ale rozstania są tak niespodziewane... przynajmniej mecze w spokoju obejrzę:))

0

W sumie sam sobie odpowiedziałeś po części... "czy jest zawieszony [...] przecież już z Malagą pauzował" :D

0

Można;)

12

Jak czytam takie słowa, to jeszcze bardziej się ciesze, że jeszcze do szkoły chodze:D

7

Mnie na przykład obchodzi, i bardzo dziękuję koledze za taką super informacje.

3

Neymar to piłkarz na jutuba tylko:D

13

o której mecz można samemu sprawdzić, a to co napisał kolega wyżej może kogoś interesować:)

0

Ostatni dzień ferii mam:D

0

Marcelo coś mówił, że chce wrócić na Rome (gdzieś czytałam) ale zobaczymy co z tego wyjdzie:)

3

Ale ty mądry i kulturalny:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?