Jak to nie? Będą chyba mieli jedno oczko (jeżeli się myle to mnie poprawcie, nie pamiętam) więcej niż Napoli, do tego dochodzi LM i liczę też na ich wygraną z Bayernem. Nigdy nie wiadomo kiedy forma może się obniżyć:)
Ja jeszcze jakoś Verrattiego bym przeżyła, dobry piłkarz. Ale Pogba czy Ozil? Po co nam to? Pogba za drogi jak na swoje umiejętności (które ma - nie zaprzeczam), a Ozil zwyczajnie mi tutaj nie pasuje. Te pozycje mamy akurat dobrze obsadzone. Lepiej zainwestować w dwóch obrońców oraz ewentualnie jak starczy, jakiegoś zmiennika dla Tridente, biorąc pod uwagę to że dużo na transfery nie mamy;)
Ból dupy po wygranym meczu Realu jest i będzie, nawet na naszej idealnej stronie. Nie mam na co narzekać, oprócz poziomu komentarzy podczas spotkań Królewskich.
Zaraz się zacznie, że ten mecz i tak nic nie znaczył bo i tak my mamy lidera:D A jakby Real przegrał, to jak tutaj by byłooo że ten mecz im zniszczył cały plan Zizou, że o mistrzu mogą marzyć, bla bla:D Dobry mecz, fajnie się oglądało:D
Ja wyszłam z friendzone, da się, potwierdzam:) nawet się na super walentynki szykowałam, ale rozstania są tak niespodziewane... przynajmniej mecze w spokoju obejrzę:))
0
Pogba fajny chłopak, no coo:D
0
Lubię na niego patrzeć, śmiesznie biega...:D
2
Nie mój typ, ale słodki trochę jest :D
0
Dybala co zmarnował...
0
Jak to nie? Będą chyba mieli jedno oczko (jeżeli się myle to mnie poprawcie, nie pamiętam) więcej niż Napoli, do tego dochodzi LM i liczę też na ich wygraną z Bayernem. Nigdy nie wiadomo kiedy forma może się obniżyć:)
1
Chciałam tu coś dopisać, ale nie ma co.. Napisałeś tutaj moje myśli, serio.
1
Juve! Forme mają, odradzają się bardzo szybko i odrabiają straty z początku sezonu, zasługują:)
0
Ja jeszcze jakoś Verrattiego bym przeżyła, dobry piłkarz. Ale Pogba czy Ozil? Po co nam to? Pogba za drogi jak na swoje umiejętności (które ma - nie zaprzeczam), a Ozil zwyczajnie mi tutaj nie pasuje. Te pozycje mamy akurat dobrze obsadzone. Lepiej zainwestować w dwóch obrońców oraz ewentualnie jak starczy, jakiegoś zmiennika dla Tridente, biorąc pod uwagę to że dużo na transfery nie mamy;)
1
Ból dupy po wygranym meczu Realu jest i będzie, nawet na naszej idealnej stronie. Nie mam na co narzekać, oprócz poziomu komentarzy podczas spotkań Królewskich.
0
Nie, nie ja na szczęście:) ale skomentowałam bo mam z tym do czynienia - tata niedawno zerwał:)
0
Czy tylko ja jestem przeciwna całej tej trójce..?
0
nie wiem czy zerwanie wiązadła krzyżowego się do tego zalicza :D
0
Zaraz się zacznie, że ten mecz i tak nic nie znaczył bo i tak my mamy lidera:D A jakby Real przegrał, to jak tutaj by byłooo że ten mecz im zniszczył cały plan Zizou, że o mistrzu mogą marzyć, bla bla:D Dobry mecz, fajnie się oglądało:D
1
Co jak co, ale gol Jamesa>>
Mogłabym cały czas jego bramki oglądać.
1
Ale Ty to chyba odebrałeś za jakąś obraze czy dogryzanie..? Nie niee, Kuba to kolega mój, tu nic złego być nie miało:D
2
jakbyś czytać umiał, to byś wiedział kiedy mecz jest:*
3
Jak tak czytam niektóre Wasze propozycje w komentarzach, to mam wrażenie że wy żartujecie, serio..
0
Kubuś za stary dla mnie, lub ja za młoda dla niego - jak kto woli:D
1
Piszesz w taki sposób, że mam wrazenie że juz kiedyś z Tobą pisałam, i jeszcze to "Wiki":D
1
Czy to jakaś propozycja? ahaahah nie no żartuje;D tak:)
3
Ja wyszłam z friendzone, da się, potwierdzam:) nawet się na super walentynki szykowałam, ale rozstania są tak niespodziewane... przynajmniej mecze w spokoju obejrzę:))
0
W sumie sam sobie odpowiedziałeś po części... "czy jest zawieszony [...] przecież już z Malagą pauzował" :D
0
Można;)
12
Jak czytam takie słowa, to jeszcze bardziej się ciesze, że jeszcze do szkoły chodze:D
7
Mnie na przykład obchodzi, i bardzo dziękuję koledze za taką super informacje.
3
Neymar to piłkarz na jutuba tylko:D
13
o której mecz można samemu sprawdzić, a to co napisał kolega wyżej może kogoś interesować:)
0
Ostatni dzień ferii mam:D
0
Marcelo coś mówił, że chce wrócić na Rome (gdzieś czytałam) ale zobaczymy co z tego wyjdzie:)
3
Ale ty mądry i kulturalny:)