0

Komentarz usunięty

2

0

Aż chciałbym żeby to wpadło ..

2

A u was jak z kartami ?:D

http://screenshooter.net/101869089/xmnswmf

1

W w trybuny znów ! ? :DD

1

Niech jeszcze wytrzymają ponad 80minut. !

0

Anczelottiego XD

0

Ancelotti nie żuje gumy . Wow.!! :D

2

To śmieszne miało być czy co?

1

Isco, Kross, I jeszcze chyba ktoś

1

Da ktoś dobry stream ?

1

Obstawiam 2:0 dla Realu.

1



On nie jest z tej planety.

1

2015.03.14, godz. 18:39, mala2czarna
Visca łebki już się jarają królem strzelców

Ahh ten ból dupy. :D

0

Jeszcze jedna i będe spokojny;p

0

Tak jest !!!!!!!!!

0

Mam złe przeczucia że będzie remis 0:0 ..

5

Fajnie tym ludziom w oknach ! ;D

0

Atletico zremisowało 0:0 :D

0

Gol !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

Da ktoś jakiegoś streama bez zacinek i w miare najlepszej jakości ? :D

0

2015.03.08, godz. 13:27, Sigurrde
Messi hattrick i równa się z Ronaldo chyba. Barça dzisiaj jak na treningu - są w gazie.

Ahh ! ;)

0

Faul na Alvesie ;)

0

A w Turynie już 1:1 ;)

0

Tak jest !!!!!!!! Suarez !

0

0

Piękna bramka ;D

0

Noo , ładnie Cr7 ;)

0

Real-Atleti 2:2 69 minuta . W dwumeczu 4:2 dla Atleti :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?