wojtasko99
Dołączył/a: styczeń 2015
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
http://static.fangol.pl/content/4/e/5/4e5393f210ba3447a326c94243104b27-full.gif
Hahaha ! :D
2
Dobrze obstawiłem ! :D
http://screenshooter.net/101869089/dmxtnmn
0
Aż chciałbym żeby to wpadło ..
2
A u was jak z kartami ?:D
http://screenshooter.net/101869089/xmnswmf
1
W w trybuny znów ! ? :DD
1
Niech jeszcze wytrzymają ponad 80minut. !
0
Anczelottiego XD
0
Ancelotti nie żuje gumy . Wow.!! :D
2
To śmieszne miało być czy co?
1
Isco, Kross, I jeszcze chyba ktoś
1
Da ktoś dobry stream ?
1
Obstawiam 2:0 dla Realu.
1
On nie jest z tej planety.
1
2015.03.14, godz. 18:39, mala2czarna
Visca łebki już się jarają królem strzelców
Ahh ten ból dupy. :D
0
Jeszcze jedna i będe spokojny;p
0
Tak jest !!!!!!!!!
0
Mam złe przeczucia że będzie remis 0:0 ..
5
Fajnie tym ludziom w oknach ! ;D
0
Atletico zremisowało 0:0 :D
0
Gol !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
0
Da ktoś jakiegoś streama bez zacinek i w miare najlepszej jakości ? :D
0
2015.03.08, godz. 13:27, Sigurrde
Messi hattrick i równa się z Ronaldo chyba. Barça dzisiaj jak na treningu - są w gazie.
Ahh ! ;)
0
Faul na Alvesie ;)
0
A w Turynie już 1:1 ;)
0
Tak jest !!!!!!!! Suarez !
0
Polecam . http://olotv.pl/kanal1.html
0
Piękna bramka ;D
0
Noo , ładnie Cr7 ;)
0
Real-Atleti 2:2 69 minuta . W dwumeczu 4:2 dla Atleti :D