Tak to ja :) Czekałem 20 lat by być w mediach, i się doczekałem :) Właściciel konta HalaDzieci nie do końca dobrze odebrał moje słowa, moje słowa miały być zwykłą ciekawostką, jednak on odebrał to jako pompowanie balonika.
I bardzo dobrze, niech się uczy od najlepszych. Neuer też na pewno się na kimś wzorował, i stawiam, że był to Oli Kahn. Ter Stegen to przyszłość, przyszłość Barcelony, jak i rep. Niemiec.
Pamiętam jak obronił strzał Adriana w zeszłym sezonie, w ostatnich sekundach przedostatniej kolejki przeciwko Atletico, omal zawału nie dostałem. Szkoda, że i tak kolejkę pózniej tytuł nie trafił w nasze ręce.
Spokojnie ludzie, to normalne. Zaczął trenować o wiele szybciej, niż był przypuszczany jego powrót do treningów. Lepiej przetrenować samemu te 2 tyg. dłużej, i wrócić w 100% sprawnym niż wrócić miesiąc szybciej i po 2ch dniach znów być kontuzjowanym. Pamiętam jak sam miałem problemy z mięśniem.Naderwanie, 3 tyg. pauzy, do treningów wróciłem po tygodniu. Za 4 dni ten mięsień zerwałem.
Jak mówił Puyol prawdziwą drużynę poznaje się nie po wygranych, a po tym jak reagują na porażkę, mam nadzieje, że Barca te słowa pamięta, i jutro pokażą, że mecz z Malagą to był wypadek przy pracy. Vamos!
On zamiast skupić się na grze to po prostu pajacuje. ''Rapuje'', ubiera się kontrowersyjnie. Tak jak go lubiłem w ostatnich latach na finiszu swojej przygody z Barceloną traci moje uznanie.
Ostatnie 6 lat....
Sezon 08/09 - FC Barcelona
Sezon 09/10 - FC Barcelona
Sezon 10/11 - FC Barcelona
Sezon 11/12 - Real Madryt
Sezon 12/13 - FC Barcelona
Sezon 13/14 - Atletico Madryt
Ludzie, skończcie z tymi sezonowcami. Każdy miał prawo być wczoraj za przeproszeniem niezle wku*wiony. Łącznie ze mną, i moim środowiskiem. Po meczu miałem wyjść z dziewczyną i ze znajomymi do kina. Jednak po godzinie 18stej miałem ochotę tylko leżeć na kanapie. I leżałem, i dziś mam efekty tego ''postanowienia''. Prawdziwy kibic jest z klubem na dobre i na złe, okej, prawda. Kibicuje tej drużynie połowę mojego życia, ale prawdziwy kibic również krytykuje swój zespół kiedy jest do tego odpowiedni czas. Nie ważne czy masz 11 zwycięstw z rzedu. Taka Malagę powinni wciągnąć w 45min. Nie dość, że zlekceważyli przeciwnika, to myślami byli już w Anglii. Byłem spokojny o wtorkowy mecz z City, ale teraz, teraz mam już nie lekkie obawy. Jeżeli zagrają tak jak wczoraj Przeżyjemy klęskę jaką przeżyliśmy w 2013 roku. A o jaką klęskę mi chodzi, chyba nie musze pisać.
A nie zastanawiało Cię to, że przeciwko Realowi rozkładają nogi tak jak Ty wyżej napisałeś ( nie będę zniżał się do tego poziomu ) ? Dla mnie drużyny, które próbują walczyć i nie ustawiają się 11stoma zawodnikami w swoim polu ale przegrają mecz 5:0 zasługują na większe uznanie, niż Ci, którzy właśnie rozbiją namiot w swoim polu karnym.
A Malaga była szkodliwa? Alves tak się rozmarzył o 3 letnim kontrakcie, że z radości podarował bramke Maladze. Nie sugeruje tutaj, że to Barcelona zasłużyła na zwycięstwo, bo gdybym to powiedział trafiłbym do więzienia, ale Malaga niesamowicie też nie zasłużyła na 3pkt.
Najbardziej boli, i zarazem wku*wia to, że Barca straciła 6pkt. na własnym stadionie z drużynami średniej klasy, może jeszcze niżej. Bo nikt mi nie wmówi, że Celta, czy Malaga, to jest drużyna która powinna zagrozić Barcelonie na CN. Nie wiem, czy oni po prostu lekceważą słabsze na papierze od siebie drużyny, czy...
Ja jestem bardzo spokojny o ten mecz :) Barca jest w niesamowitym gazie, a City wręcz przeciwnie, formy od dłuższego czasu złapać nie mogą. Bardziej obawiałem się dwumeczu rok temu, ale tak jak rok temu po pierwszym meczu losy tej batalii będą rozstrzygnięte. ;)
Dobrze mu z oczu patrzy, jak to się mówi. Liczę na tego gościa, i mam nadzieje, że jeżeli prezydentem zostanie Laporta to da mu szanse. Facet ma dobre kontakty, a to może mieć wielkie znaczenie w kwestii transferów.
3
Tak to ja :) Czekałem 20 lat by być w mediach, i się doczekałem :) Właściciel konta HalaDzieci nie do końca dobrze odebrał moje słowa, moje słowa miały być zwykłą ciekawostką, jednak on odebrał to jako pompowanie balonika.
3
I bardzo dobrze, niech się uczy od najlepszych. Neuer też na pewno się na kimś wzorował, i stawiam, że był to Oli Kahn. Ter Stegen to przyszłość, przyszłość Barcelony, jak i rep. Niemiec.
23
Pamiętam jak obronił strzał Adriana w zeszłym sezonie, w ostatnich sekundach przedostatniej kolejki przeciwko Atletico, omal zawału nie dostałem. Szkoda, że i tak kolejkę pózniej tytuł nie trafił w nasze ręce.
1
Spokojnie ludzie, to normalne. Zaczął trenować o wiele szybciej, niż był przypuszczany jego powrót do treningów. Lepiej przetrenować samemu te 2 tyg. dłużej, i wrócić w 100% sprawnym niż wrócić miesiąc szybciej i po 2ch dniach znów być kontuzjowanym. Pamiętam jak sam miałem problemy z mięśniem.Naderwanie, 3 tyg. pauzy, do treningów wróciłem po tygodniu. Za 4 dni ten mięsień zerwałem.
4
4:55 No nie wierze, czyżbym powoli stawał się sławny ?:D
5
Szkoda komentować...
35
Jak mówił Puyol prawdziwą drużynę poznaje się nie po wygranych, a po tym jak reagują na porażkę, mam nadzieje, że Barca te słowa pamięta, i jutro pokażą, że mecz z Malagą to był wypadek przy pracy. Vamos!
2
Nie ma co zwracać uwagi na takiego chłopca, niech się wyżali i potrolluje w internecie, jeżeli nic ciekawszego w życiu nie ma do roboty.
1
On zamiast skupić się na grze to po prostu pajacuje. ''Rapuje'', ubiera się kontrowersyjnie. Tak jak go lubiłem w ostatnich latach na finiszu swojej przygody z Barceloną traci moje uznanie.
10
Ostatnie 6 lat....
Sezon 08/09 - FC Barcelona
Sezon 09/10 - FC Barcelona
Sezon 10/11 - FC Barcelona
Sezon 11/12 - Real Madryt
Sezon 12/13 - FC Barcelona
Sezon 13/14 - Atletico Madryt
O jakiej Ty normie mówisz chłopcze?
6
Odcinek 1459.
1
Mecz będzie jak zawsze na Canale +, to jedyna polska stacja, która puści jutro mecz w TV.
4
Ludzie, skończcie z tymi sezonowcami. Każdy miał prawo być wczoraj za przeproszeniem niezle wku*wiony. Łącznie ze mną, i moim środowiskiem. Po meczu miałem wyjść z dziewczyną i ze znajomymi do kina. Jednak po godzinie 18stej miałem ochotę tylko leżeć na kanapie. I leżałem, i dziś mam efekty tego ''postanowienia''. Prawdziwy kibic jest z klubem na dobre i na złe, okej, prawda. Kibicuje tej drużynie połowę mojego życia, ale prawdziwy kibic również krytykuje swój zespół kiedy jest do tego odpowiedni czas. Nie ważne czy masz 11 zwycięstw z rzedu. Taka Malagę powinni wciągnąć w 45min. Nie dość, że zlekceważyli przeciwnika, to myślami byli już w Anglii. Byłem spokojny o wtorkowy mecz z City, ale teraz, teraz mam już nie lekkie obawy. Jeżeli zagrają tak jak wczoraj Przeżyjemy klęskę jaką przeżyliśmy w 2013 roku. A o jaką klęskę mi chodzi, chyba nie musze pisać.
1
A nie zastanawiało Cię to, że przeciwko Realowi rozkładają nogi tak jak Ty wyżej napisałeś ( nie będę zniżał się do tego poziomu ) ? Dla mnie drużyny, które próbują walczyć i nie ustawiają się 11stoma zawodnikami w swoim polu ale przegrają mecz 5:0 zasługują na większe uznanie, niż Ci, którzy właśnie rozbiją namiot w swoim polu karnym.
1
Real gra na wyjezdzie. Co nie zmienia faktu, że na strate pkt. nie ma co liczyć.
1
A Malaga była szkodliwa? Alves tak się rozmarzył o 3 letnim kontrakcie, że z radości podarował bramke Maladze. Nie sugeruje tutaj, że to Barcelona zasłużyła na zwycięstwo, bo gdybym to powiedział trafiłbym do więzienia, ale Malaga niesamowicie też nie zasłużyła na 3pkt.
5
Najbardziej boli, i zarazem wku*wia to, że Barca straciła 6pkt. na własnym stadionie z drużynami średniej klasy, może jeszcze niżej. Bo nikt mi nie wmówi, że Celta, czy Malaga, to jest drużyna która powinna zagrozić Barcelonie na CN. Nie wiem, czy oni po prostu lekceważą słabsze na papierze od siebie drużyny, czy...
0
Bo strzelili gola w 2 min. z karnego?
11
Jeżeli Leo zdobędzie dziś hattricka to w ostatnich 7 meczach ( łącznie z dzisiejszym ) zdobędzie 14 goli. Po prostu kosmita :)
31
Real z Modriciem, czy bez, to bez znaczenia. MUSZĄ być 3pkt!
0
Kameni,Weligton (c), Samuel, Horta, Juanmi, Recio, Angeleri, Rosales, M.Torres, S.Castillejo y S.Darder
2
Kluivert... Jeden z moich ulubionych graczy :)
15
25 mln + Tello, i Porto się zgodzi. Kupić i od razu wypożyczyć, byle do klubu który nie gra w LM. W styczniu wraca i sprawa załatwiona.
0
Chyba oglądali ''Turbokozaka'' w Canale + :D
3
Danilo i Pogba. Wtedy mój orgazm sięgnąłby zenitu :)
5
300 euro :DDD Tyle to Shakira wydaje dziennie na waciki :D
0
Ja jestem bardzo spokojny o ten mecz :) Barca jest w niesamowitym gazie, a City wręcz przeciwnie, formy od dłuższego czasu złapać nie mogą. Bardziej obawiałem się dwumeczu rok temu, ale tak jak rok temu po pierwszym meczu losy tej batalii będą rozstrzygnięte. ;)
9
Mina Enrique po GENIALNEJ bramce Luisito :DDD Beka :DDD
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1922359_746482005448579_6398003964748226121_n.png?oh=2f6230fb85cb68fca3f75ddbe47978bf&oe=55971DF8&__gda__=1435570865_1d7aa146bf89bbd6d08ecd97167b1310
4
Właśnie pokazuje od paru tyg. jaki jest najlepszy. Podobno dzwonił juz do Najmana umówić sie na walkę MMA.
6
Dobrze mu z oczu patrzy, jak to się mówi. Liczę na tego gościa, i mam nadzieje, że jeżeli prezydentem zostanie Laporta to da mu szanse. Facet ma dobre kontakty, a to może mieć wielkie znaczenie w kwestii transferów.