viscaelbarca77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2011
Wodzisław Slaski
5 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Falcao! :D
0
Gratulacje Andres doczekales sie :> !
Ps Licze na dobry mecz pomiedzy Realem a Borussia :>
0
Nie wiem jak my przegralismy ten puchar i te bledy naszej druzyny ehhh szkoda gadac wielki smutek ale co nas nie zabije to nas wzmocni :>
0
Powodzenia w Mediolanie ;p
0
Zgodze sie z tym ze Pedro w formie jest lepszy od Alexisa ale jesli Alexis wróci do formy jaka prezentowal w poprzednim sezonie to Pedro juz tak kolorowo miec nie bedzie :)
0
w pełnym składzie i po puchar dalej Barca!
0
Dajcie Alexisowi troche czasu to dopiero poczatek sezonu musi poprostu w niego wkoncu wejsc , bedzie dawal tyle druzynie w co zeszlym sezonie albo jeszcze wiecej
0
Wrocil stary dobry pedro daje saobie reke uciąć ze zagra jutro od poczatku
Alexis-Messi-Pedro
0
Criss18Barca
Borucem zainteresowane sa 3 klubu z Angli
Tottenham
QPR
West Ham
z jedynm z nich negocjuje oferte kontraktu ale nie wiem dokladnie z ktorym
0
Gerrard slaby start Realu to dla nas wszystkich zaskoczenie :>
0
Dobrze mowia mecze na ElSahar zawsze sa bardzo trudne jak nie najtrudniejsze.
0
Valdes popelnil kolejny blad bramka jest ewidentnie jego. Ale trzeba jasno powiedziec ze gral pod slonce ktore wczorajeszego dnia az prpomieniowalo . Wazne ze sa 3 pkt i 5 pkt przewagi nad Realem
0
Ciezki mecz nie wazne w jakim stylu wazne zemamy 3 pkt .
Dobry wystep
Messiego Alexisa Alby .dobre zmiany Pedro i Xawiego ale naszym zawodnika troche sie w glowce zaczyna mieszac najpierw Valdes kiwa sie pod bramka a dzis to samo zrobil Busi ! Ja sie pytam Co jest grane ?
0
niewazne
Xd haha gdzie ty widzisz w moim komentarzu "lata" xD haha
0
Obys dojechal do 200 stu a nawet wiecej :>
0
najlepsza róznica to ta o numerze 8 tylko ze ona sie nigdy nie sprawdzi ^^
0
To Chyba najtrudniejszy mecz w sezonie ............
0
Arsenal klub bardzo dobry tylko ta ich zadziwiajaca polityka transferowa.
Alex poprostu przyszedl do lepszego klubu bo marzy o wygrywaniu pucharów co zreszta jest zrozumiale ;)
0
Sam sie zastanawiam w jakim zestawieniu wyjdzie na mecz z Osasuna Barcelona ;p
0
Osasuna dla nas to nie przyjemny przeciwnik pamietamy nasza konfrontacje z ta druzyna w poprzednim sezonie. Mysle ze chlopaki beda jeszcze bardziej zmotywowani i wygraja dzisiejszy mecz
3:0
0
Swietna fotka widac ze koledzy z druzyny pomagaja w aklimatyzacji Songowi.
0
Juliancarax
Nie bede sie spinal na tym forum bo ta strona internetowa nie jest od tego
mama zawsze mi mowi "jestes mądrzejszy to ustąp" i tak tez zrobie . Co do Alexisa pokaze jeszcze klase tak jak zrobil to w poprzednim sezonie a Barca zdobedzie potrójna korone .
Pozdrawiam wszystkich kibiców nawet tych którzy kupuja krówki mysląc ze znajda tam mleko.
0
Julianccarax
Czytac nie potrafisz i ze zrozumieniem tez masz klopoty czy ja napisalem ze to ty jestes 13 latkiem ? Podaj mi adres szkoly ktora ukonczyles o ile to zrobiles albo poprostu zmien dillera :>
0
Juliancarax
Ja nie pisalem ze on nie drybluje tylko ze musi ograniczyc sie do sporadycznych ataków jeden na jeden . W poprzednim sezonie co robil z obroncami ? chociażby w meczu z Realem (chodzi mi o debiut). Czytanie ze zrozumieniem sie klania :.. Sanchez zagral jeden slaby mecz i to na dodatek jego pierwszy mecz w sezonie ^^ a 13 latki juz chca go sprzedac smieszni jestescie ale zobaczymy jak nastepny mecz zagra dobrze to za przeproszeniem bedzie mu lizac jego chilijskie 4 litery . Pozdrawiam
0
Omg ludzie denerwuja mnie te komentarze na temat Alexisa On ma swietny drybling ale niestety kiedy przyszedl do barcelony musial ograniczyc sie do sporadycznych ataków 1vs1 i to jest w pelni zrozumiale bo gra barcy opiera sie na rozgrywaniu nie na dryblingu .Jezeli sam trener mowi ze Alex dobrze sie spisal to ja mu wierze .Sam ogladalem mecz zreszta jak kazdy Barcy i jestem pelen podziwu ze nasze skrzydla przez cale 90 minut graja pressingiem . zreszta wystarczy zobaczyc statystki Alexis zanotowal najmniej strat a najwiecej przechwytów to chyba o czyms swiadczy?
0
Ludzie skonczcie wymagac od Alexisa dryblingu i tym podobne barcelona nie gra 1vs1 tylko slynna tiki taka . Zobaczcie ile Alex gra w obronie a to napastnik .
0
SKonczcie gadac o Valdesie prawda jest taka ze to slaby bramkarz a Ci ktorzy mysla inaczej sami siebie oklamuja.
0
brak słów Xavi wprowadz Barce spowrotem na tron :>
0
Ciesze sie z ich powolania do reprezentacji bo zagrali wczoraj dobry mecz :)
Powodzenia
0
Czekamy na Ciebie Abi :>