viscaelbarca12
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uhu, Milik na 2! :)
0
chyba to się pisze "Montoi" :D
0
Ale masz ból dupy ;) Cristiano jest w tym roku najlepszy i taka jest prawda.
0
jemu chyba chodzi o to ze kiedy mamy bana pozbywanie sie pilkarzy byloby nierozsadne.
0
chyba 1:2 bo jestesmy na wyjezdzie :D
0
Widzi ktoś u Ney'a jakąś zmianę? xD
0
Jasne jasne, jokerem.. Bardzo lubię Davida, szanuję go, ale to co robił pod koniec swojego ostatniego sezonu w barwach Barcy to była komedia;) Więc nie wmawiajcie sobie, że byłby teraz lepszym zmiennikiem od Pedro.;)
0
chyba są* takimi talentami;)
0
tymczasem Barcelona B 3 - 1 Alcorcon:D
0
Właśnie o to chodzi:) Tak jak bramka Xaviego na 1:0 w El Clasico (pamiętna Manita;)) Też zajął pozycje Leo, tyle że bramka po podaniu Iniesty;)
1
http://images.performgroup.com/di/library/sportal_com_au/2c/59/lionel-messi_mhrp4jbbtnf91vg26y0nc6e52.jpg?t=-255273388w=500 mam tylko takie podobne;) to które podałeś bez napisów jest małe;)
0
Kto nie ryzykuje, ten nie ma :D
0
Ale popatrzcie na przypadek Illary w Realu Madryt. Też długo, długo nic (a jest o 2 lata starszy od Roberto) a potem w którymś meczu Realu (nie pamiętam którym) zaliczył po prostu świetny występ. Z Sergim też tak będzie:)
1
po pierwsze, to nie "Sergio", lecz "Sergi"
a po drugie, to chyba sam jesteś dzieckiem;) Dojrzali ludzie nie muszą używać przekleństw to wyrażania swoich opinii;) ("K... na tym forum piszą chyba same dzieci.") Pozdro;))
1
Pierwsze minuty miał całkiem niezłe, ale później zniknął. Myślę, że to dlatego, iż nikt z Barcy (może oprócz Leo, który napędzał nasze ataki) do końca pierwszej połowy nie miał pomysłu na grę. No a w 54 minucie to bolesne starcie, no i cóż. Ale Andres dobra zmiana. :)
0
niesamowite:)) Tak samo jak troszkę wcześniej Xavi przyjął piłkę w ten jego "firmowy" można powiedzieć sposób;)) (Jakby to powiedzieć? Piętką?:) )
3
Tak? Kiedy niby? Słabo to grał Pique. Masche w mojej ocenie bardzo dobrze się spisywał.
3
Dlaczego jeszcze nie dostałeś bana to ja nie wiem XD
3
On nawet nie powołany.
0
Cieszy Mascherano w pomocy oraz Roberto w wyjściowej 11. Liczę na bardzo dobry występ zwłaszcza tego drugiego;)
0
2
o, Neymar juz 50 spotkan! jak to szybko zlecialo ;)
8
o ile np. Busi nie zasluguje zeby byc w tej trojce, to Messi jak najbardziej. Cristiano powinien wygrac, no ale zeby Leo w ogole pominac? Smiech na sali - Vela!
0
Jeśli by to ode mnie zależało, to na Eibar wystawiłbym Sampera, na Ajax Busquetsa, a na Real Mascherano.;) Moim zdaniem tak byłoby dobrze. Ale zobaczymy, jak zadecyduje Lucho.
0
Iniesta od 3 lat? Boj sie Boga, panie!
0
i 10/11 ;)
0
PS "posuwa swiatowa gwiazde muzyki" co? za to tez ma dostac karne treningi? Straszny z ciebie prostak gosciu.
1
Czlowieku, palnij sie w leb, bycie pilkarzem to jest jego praca, co ich obchodzi, co on robi po pracy? A jak jakis hydraulik pokloci sie z policjantem to co? Wywala go z roboty?
0
Oby nie bylo zadnych kontrowersji. W takich meczach moim zdaniem lepiej przegrac niz wygrac dostajac szanse od arbitrow.
0
oczywiscie, ze serio!