victor
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja takze mam ogromna nadzieje ze pedro zostanie veb
0
poprawiles mi humor :) swoim zartem
0
Dopóki nie bedzie oficjalnego potwierdzenia to nie uwieze i mam nadzieje że jest to nieprawda VEB
0
Benfica grala bardzo ladnie ale taka jest pilka
0
Lepiej bylo by dac szanse Oierowi lub Jordi Masip
0
Mam nadzieje ze nie dolaczy do Barcy ten (Niemiec) veb
0
Jedyny w swoim rodzaju VEB
0
tito powinien na ostatnie mecze nie powolywac leo veb
0
pieknie
0
Naprawde szkoda ze Montoya dzis nie gra tito troszke nie ogarnia
z młodymi VEB
0
Jednego niemca w Barcelonie ledwo przetrawilem (Enke) drugiego nie dam rady veb
0
Granto zgadzam sie z kazdym napisanym slowem pozdro veb
0
Bez zadnych watpliwosci , zywa legenda i najlepszy w histori .Veb
0
Nigdy nie przepadalem za ikerem to tylko moje skromne zdanie lecz trzeba oddac mu ogromny szacunek za to co zrobil dla reprezentacji i oddanie dla klubu Real madrid .Traktowany przez Mourinho jest tragicznie to.fakt .Odpadniecie z LM kazdego fana boli lecz nadchodzi kolejny pelen optymizmu sezon veb.
0
iniesta i alexis super
0
1899BlaugranaANTYsREAL zero szacunku do Realu ( niepotrzebny taki nick ) Veb
0
MessiFcB10, proponuje odpalic konsole do gier i miłej zabawyVEB
0
Mi osobiscie bardzo ta wiadomosc cieszy, lecz jak to sie potoczy zobaczymy VEB
0
Mam nadzieje, że ten transfer nie dojdzie do skutku. "Nadzieja matką głupich VEB
0
Idealny kandydat Guaita veb
0
Pedro zostaje VEB
0
Młodzi zawodnicy ze szkółki powinni odgrywać większą rolę tyle w temacie veb
0
bartholinho jeden normalny pozdrawiam reszty nie da sie czytac
0
Spora liczba uzytkownikow dzis na forum nie ma kompletnie szacunku do klubu jak i do zawodnikow .Jest to piekny sport iale nie zawsze wszystko wychodzi tak jak bysmy chcieli veb
0
No coz w nast sezonie licze na grubsza motywacje do konca .Mam nadzieje ze strzela cos na otarcie lez
0
assasin1807 za duzo fify lub pes
0
czasami kompletnie nie rozumiem decyzji tito a teraz brama :(
0
pique fenomem ale valdes jakie przejecie magicy
0
takiego pique chce ogladac
0
kobalto nie osmieszaj sie