0

Ja takze mam ogromna nadzieje ze pedro zostanie veb

0

poprawiles mi humor :) swoim zartem

0

Dopóki nie bedzie oficjalnego potwierdzenia to nie uwieze i mam nadzieje że jest to nieprawda VEB

0

Benfica grala bardzo ladnie ale taka jest pilka

0

Lepiej bylo by dac szanse Oierowi lub Jordi Masip

0

Mam nadzieje ze nie dolaczy do Barcy ten (Niemiec) veb

0

Jedyny w swoim rodzaju VEB

0

tito powinien na ostatnie mecze nie powolywac leo veb

0

pieknie

0

Naprawde szkoda ze Montoya dzis nie gra tito troszke nie ogarnia
z młodymi VEB

0

Jednego niemca w Barcelonie ledwo przetrawilem (Enke) drugiego nie dam rady veb

0

Granto zgadzam sie z kazdym napisanym slowem pozdro veb

0

Bez zadnych watpliwosci , zywa legenda i najlepszy w histori .Veb

0

Nigdy nie przepadalem za ikerem to tylko moje skromne zdanie lecz trzeba oddac mu ogromny szacunek za to co zrobil dla reprezentacji i oddanie dla klubu Real madrid .Traktowany przez Mourinho jest tragicznie to.fakt .Odpadniecie z LM kazdego fana boli lecz nadchodzi kolejny pelen optymizmu sezon veb.

0

iniesta i alexis super

0

1899BlaugranaANTYsREAL zero szacunku do Realu ( niepotrzebny taki nick ) Veb

0

MessiFcB10, proponuje odpalic konsole do gier i miłej zabawyVEB

0

Mi osobiscie bardzo ta wiadomosc cieszy, lecz jak to sie potoczy zobaczymy VEB

0

Mam nadzieje, że ten transfer nie dojdzie do skutku. "Nadzieja matką głupich VEB

0

Idealny kandydat Guaita veb

0

Pedro zostaje VEB

0

Młodzi zawodnicy ze szkółki powinni odgrywać większą rolę tyle w temacie veb

0

bartholinho jeden normalny pozdrawiam reszty nie da sie czytac


0

Spora liczba uzytkownikow dzis na forum nie ma kompletnie szacunku do klubu jak i do zawodnikow .Jest to piekny sport iale nie zawsze wszystko wychodzi tak jak bysmy chcieli veb

0

No coz w nast sezonie licze na grubsza motywacje do konca .Mam nadzieje ze strzela cos na otarcie lez

0

assasin1807 za duzo fify lub pes

0

czasami kompletnie nie rozumiem decyzji tito a teraz brama :(

0

pique fenomem ale valdes jakie przejecie magicy

0

takiego pique chce ogladac

0

kobalto nie osmieszaj sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?