0

Real gra tak slabo ze....patrzylem na ich komenty i sami nawet mowili ze lepiej oddac mecz z barca walkowerem bo przynajmniej straca mniej bramek :)

VeB!!!!!

0

Real 1-1 no i git teraz tylko odalac sie bedziemy

0

no i wszystko jasne mamy lidera

Veb!!!!!

0

Bardziej sie wkurzam na ville ze bramke strzelil bo Eto'o nie jest juz liderem w bramkach

0

luzz nawet jak by Valencia wygrala to predzej czy pozniej i tak bedziemy miec lider na 100%

0

spoko..dalej mamy lidera oby nie bylo 3-2 :(

0

Jak nie?? Dla ciebie np sporting czi Atletico Madrid nie sa powaznymi przeciwnikami?? bo dla mnie sa :)

0

ten gosc ma naprawde siano w glowie

0

Dla mnie keita nie istnieje!! Toure jest na tej pozycji najlepszy!! Patrzylem na stronke Arsenalu oni juz tam rece zacieraja ze Toure bedzie chcial odejsc on musi zaczac grac...

0

Henry jaka brama!!!

0

ja :)

0

o kur***

0

poprostu pieknie :)

0

Jest nawet Kluivert strasznie go lubielem i te jego bramki w barwach barcy mmmm.. :) szkoda ze w tym sezonie nie bedzie juz gral :( mowil ze robi sobie przewe na jeden sezon a pozniej zobaczy ale wszyscy mowia ze to juz jego koniec kariery i teraz bedzie trenrem....

0

no i tam ma byc!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?