24 sierpnia 2013, 22:19
0
Neymar rekompensuje absencję Messiego :)
19 sierpnia 2013, 16:09
Neymar musi odpoczywać, bo jeszcze nie jest w 100% zdrowy głupcze
19 sierpnia 2013, 09:37
No to Tata ruszył z kopyta. Facet ma jaja.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Neymar rekompensuje absencję Messiego :)
0
Neymar musi odpoczywać, bo jeszcze nie jest w 100% zdrowy głupcze
0
No to Tata ruszył z kopyta. Facet ma jaja.
0
Neymar rekompensuje absencję Messiego :)
0
No to Tata ruszył z kopyta. Facet ma jaja.
0
Neymar musi odpoczywać, bo jeszcze nie jest w 100% zdrowy głupcze