urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future No nie mamy" szczęścia"wszystkie praktycznie sytuacje gdzie jest jakaś dowolna interpretacja sędziego to kończy się to na naszą niekorzyść.
0
@KrychaFCB Nie weźmiemy go szkoda tej kasy on tu nie pasuje,potrzebujemy zawodnika o innym profilu.
2
Wiedziałem że będzie meczycho,mecz na styku znów byliśmy lepsi.Zdecydydowały detale do momentu tego nie uznanego gola wszystko szło dobrze.Później siedliśmy, graliśmy to co chciało Atletico czyli chaos i przerywanie gry . Wszystko się posypało niestety ale zmiany nie pomogły,skład wymaga koniecznej rotacji bo po za podstawową jedenastką jest jeszcze tylko paru zawodników dających jakość na tym poziomie.Trzeba mieć na uwadze że to cały czas jest bardzo młody zespół oparty na wychowankach i nie ma co się oszukiwać że do takich zbalansowanych zespołów jak Bayern czy Psg to jeszcze nam brakuje kilkudziesięciu procent.Liga mistrzów jeszcze jest po za naszym zasięgiem,brawa dla drużyny za walkę.Trzeba konieczne wygrać mistrza kraju co też jest dużym sukcesem.
0
@gaucho104 Będzie grał Lewy w pierwszym składzie jeśli wyjdziemy z napastnikiem,Hansi przeważnie na niską obronę stawia na Polaka.
7
Czyli można się spodziewać: autobus,spowalnianie gry,faule ,piłki za naszych obrońców,szukanie fauli w obrębie pola karnego i ogólny chaos przy pomocy swoich kibiców.Czy może zaskoczy i wyjdą na bombie jak w pierwszym meczu pucharu króla?
4
Rozchodniaczek Radzia ...
0
@Czarny19 Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe równie dobrze mogą zostać z niczym.
0
@Tigermaus Ja liczę na naszą dobrą grę a im żeby przekombinowali .
0
@michal26 Taki jest sport dużo niewykorzystanych sytuacji no i ten pech Pau , on nawet nie podjął ryzyka, dość przypadkowa sytuacja.System pucharowy rzadko wybacza ale kursy na Barcę są wyższe niż na Atletico oni strasznie się napieli na ten dwumecz.To było widać nawet w drugiej połowie pierwszego meczu nie podejmowali ryzyka mimo gry w przewadze.Sądze że stracona bramka narobiła by im sporo zamieszania.
4
Wyjść na prowadzenie i dopiero zacznie się mecz , już pojutrze...
1
@Rifek Genialny sezon Anglika a to pokazuje jak wielką robotę w Bayernie wykonał Lewy .
16
Hiszpańska Barca ...
0
@kamyk_23 Nie do ruszenia i na pewno nie za 50 ...
0
@Hindus Zobaczymy kiedy wróci seryjny karny ...
6
Chyba jedynne trofeum...
0
@marcin62 Jego problemem jest Yamal teoretycznie by grał więcej jakby by był predysponowany do gry na lewym skrzydle.Na prawym w ogóle rzadko kto gra oprócz młodego.
5
Z perspektywy Szweda wygląda to już nie ciekawie...
1
@Mariusz_fbs Canal Plus wygrał przetarg na całość,może jakieś ochłapy ktoś inny.
0
@jeonek Espanyol w tym roku zagrał 13 meczy i żadnego nie wygrał ale derby rządzą się swoimi prawami.Gramy u siebie najbardziej zmęczonych zawodników trzeba rotować Olmo, Cancelo i Yamal.
4
Pierwszy gol dla nas w Madrycie i Atletico już będzie inaczej grało,pojawi się nerwowość oni już dzisiaj grali bardzo zachowawczo.Nie jest to niewykonalne,szkoda tej drugiej bramki no i Pau.Powinien wrócić już Bernal, Eric na stopera ,Kounde może już wytrzyma cały mecz.Rozsądne rotację na Espanyol przede wszystkim Cancelo,Olmo i nawet Yamal i czekamy na rewanż.
0
@Jonyx Tak w teorii powinno to wyglądać ale mogą być jakieś zaskoczenia.Szkoda że wypadł Bernal i De Jong jeszcze nie wrócił bo w pomocy mamy ograniczone pole manewru.
6
Pożar w ....
0
Głos Janusza...
4
Trójkąt...
2
Mogli ich nie wpuścić...
0
@Beztroskii To drugi mecz z rzędu gdzie jest atakowany...
https://www.eldesmarque.com/futbol/liga-1a-division/20260405/lamine-yamal-insultos-metropolitano-marruecos-atletico-barcelona_18_018798577.html
0
@urbipl
1
@kaamil1910 Podbijam to najlepszy rywal chyba oprócz Liverpoolu z tamtej strony drabinki plus nie będą mogli się skupić tylko na lidze.
2
A może to naprawdę spowodowało frustrację u młodego?
8
Gratka dla fanów.