1

Wow po za Urbasiem na 200m nie kojarzę polskiego sprintera ,dobry wynik .


1

Chętny na kadrę.


0

No Maja blisko wyrównania,role zupełnie się odwróciły na korcie.

2

Matematyka królową nauk...


0

@Faro Ale on nie chce, podobno i wcale mu się nie dziwię.

15

Będzie się działo niezależne od wyniku...


1

@Dankho94isback Tak choć jakoś nie bardzo,PSG dlatego że maszynka Luisa gra ofensywną piłkę która się podoba ale ogólnie mecz bez większych emocji.

1

@18Pawel99 To by był mega transfer idealnie by tu pasował,on jest zduszony w tym Madrycie.Tutaj by odżył na nowo .

2

@michal26 Tu zgoda na pewno.

0

@partymaker To nie moja grafika wolałbym Gaviego, to nie jest once de gala tylko jakiś jej zarys.
@michal26

0

@jakub1906 Czytałem gdzieś że w tym sezonie jedziemy na grubo bo w następnym będzie ciężko o transfery bo znów wypadnie nam Camp Nou i wypadniemy z limitów ffp.To oczywiście tylko takie przypuszczenia ale temat obrońcy jeszcze nie upadł.

0

@Alan_fcbfan Drugi skład
Wojtek
Balde-Duńczyk-Urugwajczyk-Eric
Bernal-Gavi
Fermin-Olmo-Marcus
Rekin

3

@BorzyKrzys Gdzieś mi się przewinęło że to się skończy przerwaniem tych ograniczonych ekshumacji bo tam mogą wyjść na światło dzienne okropne rzeczy.Może taki jest tego cel , zrobią focha i wstrzymają te prace bo się boją prawdy.

0

Jakby te transfery wypaliły i patrząc na głębię ławki to by było grubo, naprawdę.


7

Wskaż nie pasujący obrazek...


0

3

On to musiał powiedzieć specjalnie bo nie wierzę że...


1

No a ta Wieczysta jak wygra baraże to ma zamiar grać w ekstraklasie?

0

@Kgorecki2500 Tego nie da się obronić.

0

Wdzięczność Ukrainy...


No i niestety komuch dobrze mówi ...

4

Było warto?


1

@Aragorn33 Zależy dla kogo to że gościowi się odkleiło to jedno a kumuserstwo to już w pełni zaplanowana sytuacja.

5

Ładny przypadek ...


0

1

Co tam dzisiaj zamawiacie do jedzenia...



3

Maja o krok od wygrania meczu po wygranym pierwszym secie w drugim prowadzi 5:0 .

20

Trafne podsumowanie...


0

@LukaszFan Tu chodzi o to że on sam chcę przyjechać dobrze przygotowany na kadrę żeby dać jak najwięcej z siebie a taka zmiana strefy czasowej mogłaby wpłynąć na dłuższą aklimatyzację i formę meczową.

0

@LukaszFan Gdzieś mi się przewinęła taka informacja że ten kierunek byłby lepszy do przestawienia się do gry w Europie na mecze reprezentacji a podobno kadrę ma traktować priorytetowo.Sam bym wolał żeby został w europejskim zespole pewnie zdecydują oferty na stole ,ciekawy projekt na naszym kontynencie pewnie będzie poważnie rozważony.

0

@Agrafka Lewy za grosze nie będzie grał,pachnie tu jakąś Arabią bardziej.Tym bardziej że chcę jeszcze grać w kadrze a łatwiej się dostosować do zmiany czasu właśnie tam niż w USA .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?