urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wow po za Urbasiem na 200m nie kojarzę polskiego sprintera ,dobry wynik .
1
Chętny na kadrę.
0
No Maja blisko wyrównania,role zupełnie się odwróciły na korcie.
2
Matematyka królową nauk...
0
@Faro Ale on nie chce, podobno i wcale mu się nie dziwię.
15
Będzie się działo niezależne od wyniku...
1
@Dankho94isback Tak choć jakoś nie bardzo,PSG dlatego że maszynka Luisa gra ofensywną piłkę która się podoba ale ogólnie mecz bez większych emocji.
1
@18Pawel99 To by był mega transfer idealnie by tu pasował,on jest zduszony w tym Madrycie.Tutaj by odżył na nowo .
2
@michal26 Tu zgoda na pewno.
0
@partymaker To nie moja grafika wolałbym Gaviego, to nie jest once de gala tylko jakiś jej zarys.
@michal26
0
@jakub1906 Czytałem gdzieś że w tym sezonie jedziemy na grubo bo w następnym będzie ciężko o transfery bo znów wypadnie nam Camp Nou i wypadniemy z limitów ffp.To oczywiście tylko takie przypuszczenia ale temat obrońcy jeszcze nie upadł.
0
@Alan_fcbfan Drugi skład
Wojtek
Balde-Duńczyk-Urugwajczyk-Eric
Bernal-Gavi
Fermin-Olmo-Marcus
Rekin
3
@BorzyKrzys Gdzieś mi się przewinęło że to się skończy przerwaniem tych ograniczonych ekshumacji bo tam mogą wyjść na światło dzienne okropne rzeczy.Może taki jest tego cel , zrobią focha i wstrzymają te prace bo się boją prawdy.
0
Jakby te transfery wypaliły i patrząc na głębię ławki to by było grubo, naprawdę.
7
Wskaż nie pasujący obrazek...
0
Tylko chwila...
https://x.com/Stop_Cham/status/2060304742316752960
3
On to musiał powiedzieć specjalnie bo nie wierzę że...
1
No a ta Wieczysta jak wygra baraże to ma zamiar grać w ekstraklasie?
0
@Kgorecki2500 Tego nie da się obronić.
0
Wdzięczność Ukrainy...
No i niestety komuch dobrze mówi ...
4
Było warto?
1
@Aragorn33 Zależy dla kogo to że gościowi się odkleiło to jedno a kumuserstwo to już w pełni zaplanowana sytuacja.
5
Ładny przypadek ...
0
Co tam się wyprawia na tym X ...
https://x.com/ProtasiewiczJ/status/2058924758603850147
1
Co tam dzisiaj zamawiacie do jedzenia...
3
Maja o krok od wygrania meczu po wygranym pierwszym secie w drugim prowadzi 5:0 .
20
Trafne podsumowanie...
0
@LukaszFan Tu chodzi o to że on sam chcę przyjechać dobrze przygotowany na kadrę żeby dać jak najwięcej z siebie a taka zmiana strefy czasowej mogłaby wpłynąć na dłuższą aklimatyzację i formę meczową.
0
@LukaszFan Gdzieś mi się przewinęła taka informacja że ten kierunek byłby lepszy do przestawienia się do gry w Europie na mecze reprezentacji a podobno kadrę ma traktować priorytetowo.Sam bym wolał żeby został w europejskim zespole pewnie zdecydują oferty na stole ,ciekawy projekt na naszym kontynencie pewnie będzie poważnie rozważony.
0
@Agrafka Lewy za grosze nie będzie grał,pachnie tu jakąś Arabią bardziej.Tym bardziej że chcę jeszcze grać w kadrze a łatwiej się dostosować do zmiany czasu właśnie tam niż w USA .