0

Lucho postawił na doświadczenie Xaviego i to nie była dobra decyzja bo nie nadążał za piekielnie szybkim Realem. Rakitić też nie jest młodzikiem i należało mu się miejsce w pierwszym składzie. Jako jeden z nielicznych w Barcelonie ma dobry strzał z dystansu a to było by dobre na strefową obronę Realu i na pewno zaszkodziłby przeciwnikowi dużo bardziej. Poza tym widać większe zaangażowanie w jego grze a Xaviemu (niestety) jak by się nie chciało..

5

A zasłużył jak mało kto

1

Messi, który ma za sobą sezon bez formy i trofeum ma miejsce na podium? Neuer, który wygrał MŚ, Bundesligę, Puchar Niemiec i na bramce wyczynia cuda jakich dawno żaden bramkarz nie wyczyniał a ZP dla Di Marii?! Za co?? Za pobicie rekordu transferowego ManU?

0

Porównujesz Benzemę do Suareza, który LM ledwie powąchał LM. Benzema gra w reprezentacji z tego samego powodu co w Realu. Nie ma konkurencji bo ma szczęście grać w okresie w którym pozycja napastnika jest najsłabszym punktem zespołu

1

1

Benzema??? To jakieś nieporozumienie. On strzela tylko jak skiksuje... Złotą piłkę powinien dostać Neuer. Mistrzostwo Świata, Bundesligi, Puchar Kraju i półfinał LM. Na swojej pozycji jest bezkonkurencyjny. Zrewolucjonizował pozycję bramkarza. Jeśli trzeba to potrafi zagrać nawet jako stoper i uratować tyłek drużynie. Dawno nie było takiego golkipera a wybiorą Penaldo, który nastrzelał tyle bramek w dużej mierze dzięki karnym po wcześniejszym nurkowaniu swoim albo kolegów z realu. Nie mam bólu dupy, ale postawa również powinna być brana pod uwagę a nie mogę patrzeć jak koleś, który chwali się rzeźbą i zdjęciami z siłowni na każdym portalu społecznościowym pada jak tylko poczuje pole karne i dostanie przy tym nagrodę dla najlepszego piłkarza Świata...

2

Polecam gorąco ciekawy artykuł o historii złych stosunków między Barceloną a Realem. W sam raz przed sobotnim Gran Derbi :)

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,barcelona-kontra-real-historia-gran-derbi,artykul,148221,1,459.html

0

No właśnie ;)

0

Od zdobywania doświadczenia przez młodzików jest Barca B. Ile Munir spędził w niej czasu?

0

Masche za Busiego i Sandro za Munira. Może wypatrujemy talentu nie u tej osoby co trzeba ;)

1

I tak dostanie szansę w kolejnym meczu... Brak słów :/

0

Munira widać tylko przy cieszynkach ;)

0

To chyba oglądałeś inny mecz. Iniesta gorszy od Munira? Hahaha. Ja rozumiem, że można kogoś darzyć sympatią, ale bez przesady ;)

0

Za co ten Munir dostaje kolejne szanse to nie wiem :/ Chłopakowi ewidentnie brakuje doświadczenia..

2

Patrząc na 80 mln za Jamesa to podając takie kwoty obrażasz zarówno Neymara jak i Messiego

0

Obrona słaba jak drop shoty Janowicza. Pierwszy poważny przeciwnik dobitnie pokazał wszystkie mankamenty w naszej defensywie. Jeden plus, że do Gran Derbi jeszcze trochę czasu i może Lucho zdąży wyciągnąć wnioski i to jakoś poukładać.

0

93 minuta a oni klepią. No brak słów :/

0

Maribor wygrywa z Schalke :D

0

już pierwszy poważny przeciwnik w tym sezonie pokazał wartość naszej bezbłędnej obrony

0

Ale klepa! :D Szykuje się naprawdę ciekawy mecz!

0

Już nie ma tej promocji

0

Kluivert na trybunach! To był zawodnik...

3

Świetna uwaga! To ty powinieneś prowadzić Barcelonę!

0

0

Fajnie jak by dzisiaj udało się zachować czyste konto przy przynajmniej jednej strzelonej bramce

0

Myślę, że gdyby zagrał Ibra to Lucho podwyższył linię obrony wystawiając Pique lub Bartrę, ale Rakitić, Busi i Mathieu w zupełności wystarczą jeśli chodzi o wzrost. Lepiej wystawić walecznego Masche, który na pewno jest silniejszy fizycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?