4 października 2010, 10:48
0
wczoraj za dużo było kombinowania niestety.
4 października 2010, 10:47
BlakHorz Całkowicie się z tobą zgadzam.Alves w końcówce zamiast strzelać to podawał Messiemu to samo robił Abidal choć zagrał dobry mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wczoraj za dużo było kombinowania niestety.
0
BlakHorz
Całkowicie się z tobą zgadzam.Alves w końcówce zamiast strzelać to podawał Messiemu to samo robił Abidal choć zagrał dobry mecz
0
BlakHorz
Całkowicie się z tobą zgadzam.Alves w końcówce zamiast strzelać to podawał Messiemu to samo robił Abidal choć zagrał dobry mecz
0
wczoraj za dużo było kombinowania niestety.