Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.
Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.
Głupotą jest pisanie powodów, dla którego Barca ma być faworytem w finale. Ten mecz rządzi się własnymi prawami i tak naprawdę jedna akcja może przesądzić o tytule. Nieważne kto by grał w finale ligi mistrzów, to nie ma on faworyta.
Gra Barcy przechodziła dzisiaj ludzkie pojęcie. Z jednej strony tak genialna dyspozycja w obronie, rozegraniu i ogromna łatwość dochodzenia do sytuacji. Z drugiej, co mnie mimo wszystko mniej martwi, tak fatalna skuteczność. Dyspozycja Harta jedną sprawą, ale w co najmniej kilku sytuacjach Neymar albo Suarez mogli mijać bramkarza, albo dograć na pustą bramkęm Mam tylko nadzieję, że wyczerpali limit przed niedzielą.
Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.
Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.
Dla mnie zabawne jest to, że Rakitic ma wyższą ocenę od Roberto. Nie wiem czego redakcja oczekuje od niego, żeby dostał pozytywną ocenę. Dla mnie nie odstawał w tym meczu od reszty zawodników, przy czym można powiedzieć, że był jednym z wyróżniających sie graczy.
Komentarze
6
Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.
0
W ramach oceniania zawodników za ten mecz proponuję dać wszystkim po dyszce, należy im się jak psu buda
0
Dla uściślenia z Milanem przegraliśmy 2:0
0
Jak Illaramendi może mieć pretensje, skoro Messi ewidentnie pokazał sędziemu, że rzut wolny ma być na gwizdek. Naprawdę, zdumiewa mnie to...
4
Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.
8
Głupotą jest pisanie powodów, dla którego Barca ma być faworytem w finale. Ten mecz rządzi się własnymi prawami i tak naprawdę jedna akcja może przesądzić o tytule. Nieważne kto by grał w finale ligi mistrzów, to nie ma on faworyta.
7
Gra Barcy przechodziła dzisiaj ludzkie pojęcie. Z jednej strony tak genialna dyspozycja w obronie, rozegraniu i ogromna łatwość dochodzenia do sytuacji. Z drugiej, co mnie mimo wszystko mniej martwi, tak fatalna skuteczność. Dyspozycja Harta jedną sprawą, ale w co najmniej kilku sytuacjach Neymar albo Suarez mogli mijać bramkarza, albo dograć na pustą bramkęm Mam tylko nadzieję, że wyczerpali limit przed niedzielą.
6
Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.
4
Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.
3
Dla mnie zabawne jest to, że Rakitic ma wyższą ocenę od Roberto. Nie wiem czego redakcja oczekuje od niego, żeby dostał pozytywną ocenę. Dla mnie nie odstawał w tym meczu od reszty zawodników, przy czym można powiedzieć, że był jednym z wyróżniających sie graczy.