O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, deskorolka
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund
  • Barcelonie kibicuję od czwartego roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 4128
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 38

Komentarze

6

Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.

0

W ramach oceniania zawodników za ten mecz proponuję dać wszystkim po dyszce, należy im się jak psu buda

0

Dla uściślenia z Milanem przegraliśmy 2:0

0

Jak Illaramendi może mieć pretensje, skoro Messi ewidentnie pokazał sędziemu, że rzut wolny ma być na gwizdek. Naprawdę, zdumiewa mnie to...

4

Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.

Zobacz wszystkie

8

Głupotą jest pisanie powodów, dla którego Barca ma być faworytem w finale. Ten mecz rządzi się własnymi prawami i tak naprawdę jedna akcja może przesądzić o tytule. Nieważne kto by grał w finale ligi mistrzów, to nie ma on faworyta.

7

Gra Barcy przechodziła dzisiaj ludzkie pojęcie. Z jednej strony tak genialna dyspozycja w obronie, rozegraniu i ogromna łatwość dochodzenia do sytuacji. Z drugiej, co mnie mimo wszystko mniej martwi, tak fatalna skuteczność. Dyspozycja Harta jedną sprawą, ale w co najmniej kilku sytuacjach Neymar albo Suarez mogli mijać bramkarza, albo dograć na pustą bramkęm Mam tylko nadzieję, że wyczerpali limit przed niedzielą.

6

Tak odstająca ocena Rakiticia od pozostałych to jakiś żart.. Po okresie gorszej gry w środę byłem z niego autentycznie dumny, bo dostosował się poziomem i zaangażowaniem do całego zespołu. Wystarczy spojrzeć na niego jaki był zmordowany w momencie zejścia z boiska. Harował jak wół i po takim meczu w pełni zasłużył na ten nowy kontrakt.

4

Neymar dzisiaj z mentalnością 11 latka, który poszedł pokopać z kolegami na osiedle. Bezsensowne dryblingi, brak decyzji o podaniach, czyli podsumowując określeniem dzieciaków po prostu się "chamił". Wystawiłbym mu 1 gdyby nie przepuszczenie piłki przy bramce. Szarpnąłem się na 1,5.

3

Dla mnie zabawne jest to, że Rakitic ma wyższą ocenę od Roberto. Nie wiem czego redakcja oczekuje od niego, żeby dostał pozytywną ocenę. Dla mnie nie odstawał w tym meczu od reszty zawodników, przy czym można powiedzieć, że był jednym z wyróżniających sie graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?