Tu nie chodzi o to czy Vidal gra dobrze a Alves jeszcze lepiej. To jest nowe rozwiązanie taktyczne, które jest zaskoczeniem dla przeciwnika, wyjściem za utarte schematy. Ustawienie które może być mega ciekawe, Roberto współpracujący z Messim, może się dziać!!!
Tak miało być! Nudno bez fajerwerków ale wygrana na spokojnie bez kontuzji. Jedno co mnie martwi, no Neymar. 2 ciężkie mecze przed nami a on gra FATALNIE!!!
I co myślicie? Remis, Umtiti jako główny rozgrywający,80min. meczu drużyna gra gó... i nasz wielki TRENER wpada na pomysł by... dokonać zmian!!!! To było genialne!!!!! Pewnie ktoś z trybun podpowiedział albo Bartolomeu skorzystał z komórki "Luis zrób zmiany bo mecz się kończy". Nie wiem , śmiać się czy płakać,. Bo miałem chwilę gdy chciałęm by Leaganes strzeliło kolejną bramkę i skończyło tą szopkę.
Komentarze
0
Myślę że Hansi powinien sięgnąć...po Ewę Pajor hee hee
3
Po tym meczu chyba Ernesto V. zwolni Julię C.
1
I Ciebie geniuszu taktyki i magi zatrudnili za zwolniony etat trenera
1
Jordi... tyle milionów zarabia a kurne spodni dziad nie ma! Przepija tą kasę czy jak?
1
Rudy kolego to obok Messiego jet najlepszy na boisku.
17
Tu nie chodzi o to czy Vidal gra dobrze a Alves jeszcze lepiej. To jest nowe rozwiązanie taktyczne, które jest zaskoczeniem dla przeciwnika, wyjściem za utarte schematy. Ustawienie które może być mega ciekawe, Roberto współpracujący z Messim, może się dziać!!!
9
Tak miało być! Nudno bez fajerwerków ale wygrana na spokojnie bez kontuzji. Jedno co mnie martwi, no Neymar. 2 ciężkie mecze przed nami a on gra FATALNIE!!!
8
Tak szczerze... to że wygraliśmy to żadna niespodzianka!! Ale że Bayer przej..... to jest hicior kolejki!!!!
7
I co myślicie? Remis, Umtiti jako główny rozgrywający,80min. meczu drużyna gra gó... i nasz wielki TRENER wpada na pomysł by... dokonać zmian!!!! To było genialne!!!!! Pewnie ktoś z trybun podpowiedział albo Bartolomeu skorzystał z komórki "Luis zrób zmiany bo mecz się kończy". Nie wiem , śmiać się czy płakać,. Bo miałem chwilę gdy chciałęm by Leaganes strzeliło kolejną bramkę i skończyło tą szopkę.
7
KUR... czterech nominalnych napastników na boisku. a obrońca strzela bramkę na wagę zwycięstwa