tom9001
Dołączył/a: sierpień 2019
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ferdas_rawa https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,deportacja-djokovica--kto-moze-zostac-zwolniony-ze-szczepienia-przeciw-covid-19---wyjasniamy-,artykul,46803831.html
Australia negatywnie zwerykiwała jego zaświadczenie że jest wyjątkiem medycznym
0
@Jacob94 Tego sporu nie rozstrzygniemy, nie posiadamy odpowiedniej wiedzy medycznej
5
@Existimati "Jeśli ktoś Ci mówi, że nie możesz czegoś zrobić, to jest to ograniczenie pełnej swobody działania. Nie ma więc w tym wolności. Widać, że podstawowych słów nie rozumiesz."
Jeśli mam ochotę pojeździć po mieście 200/h, a przepisy mi tego zabraniają, więc to też jest ograniczanie mojej swobody?
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, więc jeśli Australijczycy nie chcą wpuszczać do swojego kraju osób niezaszczepionych to mają do tego prawo
0
@DickSet Przyznaję się, komentarz pisany pod wpływem emocji. Po chwili zastanowienia się, to przedłużenie kontraktu na nowych warunkach jest dobrym rozwiązaniem
0
@KierownikLucas W sumie racja ale Big Sam do byle kogo nie chce odchodzić
1
To jakiś żart? Jego trzeba się pozbyć a nie przez kolejne 4 lata ładować mu kasę na konto za dobre wrażenia na trybunach
3
Depay to jakiś zmęczony wszedł
0
Dobrze że Pique nie wyleciał
0
@catalanian09 Młodość tak ma
1
D. Alves, zawodnik meczu?
0
@Sewren122 Nie De Jonga tylko że spalony był podczas akcji.
Pokazali gdzie był spalony
2
@Azacca Na chłopski rozum to i Ziemia jest płaska:-)
2
@Robert9601 Ten wpis był prowokujący, bo Ci wszyscy anty zarzucają szczepionkom że nie mają kilkuletnich badań ale amantadyna jest dobra bo ktoś z ich znajomych zażył i przeżył
1
@Roonie10 "to zostanę przy amantadynie. Sprawdzone działa"
Sprawdzone przez kogo? Podaj link do kilkuletnich badań klinicznych
0
@denis9401 Normalnie kluczowe podanie:-)
0
@MarFan Oczywiście będę zażywał, ciekawe jak z ceną ale z racji mieszkania w Niemczech raczej będę miał za darmo
1
@PanZagadka Oglądam z dzieckiem
3
+7minut, to jakiś żart
0
@QuentinTarantino Normalnie jasnowidz, to się dopiero okaże czy z rejestracją będą problemy
0
@masq To chyba nie jest zgodne z przepisami
0
@QuentinTarantino W sumie masz rację, lepiej przyoszczędzić te 2 czy 3 mln na podwyżce dla Araujo, a jeśli odejdzie to zawsze można sprowadzić De Ligt'a i zaproponować mu połowę tego co dostaje Ronald
1
@pacior95 Jednostronne rozwiązanie kontraktu nie jest takie łatwe
0
@Tomix_83 Ale na jego pensję już teraz trzeba znaleźć limit
0
@Mesialdo87 Raczej nie może tego zrobić, zresztą chyba jeszcze Barca nie uzyskała kredytu na espai
0
@Borys811 Juniorów może ile chce, nie może wystawić więcej niż 4 z drugiego zespołu ale w przypadku czerwa dla kogoś z pozostałej 7 z automatu jest walkower więc dla bezpieczeństwa wystawia 3. W styczniu maja kogos przesunąć do pierwszego zespołu, stawiam na Gavi'ego i może Nico
2
@Kuczek Bywały już gorsze sezony. W sezonie 02/03 po 18 kolejce Barca była na 10m, a po 20 kolejce na 15m. Wtedy to było dno
4
@Mesialdo87 7 miejsce w tabeli to nie dno, Legia za to może powiedzieć gdzie jest dno tabeli
0
@MessiIniestaRonnie Porządny napadzior w dzisiejszych czasach kosztuje krocie
0
@Arkon "Ostatnio oglądałem program o Danii i tam normą są sklepiki bez sprzedawcy i 99% klientów płaci uczciwie za towar."
Na Bawarii tak sprzedają dynie i kwiaty, leży sobie cennik i obok puszka do której wrzuca się kasę
5
@Elczupakabra Też tak myśle, nie mam pojęcia dlaczego nie zdobył jeszcze mistrza Hiszpanii :-)