24 lutego 2015, 22:53
0
Można poczytać :) manchestercityfc.pl/bledy-czerwien-karny-hart-dal-nadzieje-city-12-barcelona/
11 stycznia 2015, 19:09
3 kolejki temu z Burnley zremisowali...
11 stycznia 2015, 19:05
1
Tak pomyliłem się.
11 stycznia 2015, 19:04
Ale powinni z nimi wygrać, zobacz jaki skład mają. Co raz bardziej m isię wydaje, że na luzie ich ogramy.
11 stycznia 2015, 19:00
Pellegrini przegrał wczoraj mecz z Evertonem. Nadal myślicie, że to dobry dla nas trener? Bo problemem jest to, że on trochę nie potrafi zaryzykować. manchestercityfc.pl/koeman-pellegrini-nie-zamierzaja-poprowadzic-f-c-barcelony/
8 stycznia 2015, 15:38
Nie do wiary... Messi chyba przejdzie do City ;/ manchestercityfc.pl/manchester-city-chce-messiego/
7 stycznia 2015, 20:59
Widze, że nie tylko my mamy problemy. Nasz rywal - Manchester City chce z UEFA walczyć: http://manchestercityfc.pl/city-pojdzie-na-wojne-z-uefa/ Poza tym jak myślicie czy Messi będzie chciał odejść? Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Można poczytać :)
manchestercityfc.pl/bledy-czerwien-karny-hart-dal-nadzieje-city-12-barcelona/
0
3 kolejki temu z Burnley zremisowali...
1
Tak pomyliłem się.
0
Ale powinni z nimi wygrać, zobacz jaki skład mają. Co raz bardziej m isię wydaje, że na luzie ich ogramy.
0
Pellegrini przegrał wczoraj mecz z Evertonem. Nadal myślicie, że to dobry dla nas trener? Bo problemem jest to, że on trochę nie potrafi zaryzykować.
manchestercityfc.pl/koeman-pellegrini-nie-zamierzaja-poprowadzic-f-c-barcelony/
1
Tak pomyliłem się.
1
Nie do wiary... Messi chyba przejdzie do City ;/
manchestercityfc.pl/manchester-city-chce-messiego/
0
Można poczytać :)
manchestercityfc.pl/bledy-czerwien-karny-hart-dal-nadzieje-city-12-barcelona/
0
Widze, że nie tylko my mamy problemy. Nasz rywal - Manchester City chce z UEFA walczyć:
http://manchestercityfc.pl/city-pojdzie-na-wojne-z-uefa/
Poza tym jak myślicie czy Messi będzie chciał odejść? Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego.
0
Pellegrini przegrał wczoraj mecz z Evertonem. Nadal myślicie, że to dobry dla nas trener? Bo problemem jest to, że on trochę nie potrafi zaryzykować.
manchestercityfc.pl/koeman-pellegrini-nie-zamierzaja-poprowadzic-f-c-barcelony/