0

@Azi Mysle ze z 7 odcinków obejrzałem sumarycznie 3. Przewijałem, 75% gadania, 25% akcji. Nudy straszne

1

@Nightraider wyniki ankiety jakby tylko szwagrowie głosowali

2


Głos oddało 6 socios

0

@norbi77 oj ostatni obcy bardzo dobry. W końcu.

1

@norbi77 w punkt wszystko. Można obejrzeć, ale zawiedziony jestem nie tyle fabuła bo można było ja dobrze wykorzystac, ale właśnie gra aktorów i wykonanie samych walk. Denzel jedyny plus.

0

@LukaszFan O Barce też tak mówiono

2

@ViscaBarca123 pchanie Realu teraz po nowych wyborach będzie jeszcze większe. Szkoda ze Barca nie może grać np w PL. Niech sobie Hiszpanie grają z Madrytem

0

@Katalończyk 99 po treningu pompa, a chuda jest dlatego, dobrze Anka wygląda, Dupsko ma za chude jak mam się czepiać

2

0

@PaPo bo będzie 3 sezon

0

@4drian0 powiedz babci by Dała druga stówę i że się odkujesz

3

City kalka nas, różnica taka ze oni w ostatnich latach dużo zdobyli trofeow, my powinniśmy być tego głodni. Wyraźnie się wypalili i brakuje jakiegoś konia pociągowego. Niby sytuację są, ale pewnosci i w defensywie i ofensywnie brak.

1

Jaka postacią byłby Lewandowski. Ciekawy pomysł




0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys no właśnie mnie zabijały te nie logiczne sytuację, ale chyba takie głupoty obecnie mają branie. Średnie 5/10, ale może za wysokie oczekiwania mam

0

No to proszą nie odpowiedniego Dyrektora.

0

@GigiAmoroso jak każdy polityk. Każdy

5

@Rewolucja123 chyba Rudi. Gruby to jeden wielki oszust

1

@adi7adi8 mogą go odkupić za 30. Ale wiadomo my kupimy kolejna 10-tke

0

@bartekvisca bo inni lubia idealne życie oglądać. Wiec zarabiają na tym

1

@Crashynski paradoksalnie ta wygrana rozj. Barce. W kolejnej rundzie odpadlismy z Juve, Ney zagrał mega mecz, kibice wielbili jednak Leo i psg przekonało go by odszedł do nich co sam potwierdził. A co się później działo każdy wie.

3

@MesQueUnClub96 wzajem.......

0

@ViscaBarca123 a co innego można zrobić, Xavi jak w napadzie pomysłu nie miał, wpuszczał Guiu, tu Kur. Nie robi się nic, zostawiamy, może wkoncu ktoś wbije. Cała kadra zdrowa, grają ci sami i zawodzą już bardzo długo

0

@ViscaBarca123 pomyślmy, nie strzelamy z dystansu, nie wchodzi Torre? A dobra nogę ma, gramy dużo rożnych nie wpuszczamy Araujo no bo po co, niech karakany walczą, ryzyko kontry, Araujo i szybkość? Po co. 8 Ocena? Ok

0

@slayer to się nazywa obecnie fan klub trenera, wszyscy winni nie sztab, ale to też przeminie.

0

@Gaz blaszane gówno, jeżdżę tym i nie polecam. Nic tak nie wkur. Jak wycie silnika w tym, a mam wersję hev czyli niby wysoko wyposażona.

4

@Azi co kopneli wpadło, a w defensywie w każdym meczu, każdy rywal miał swoje sytuację, obecnie z przodu nie wpada, a z tyłu nadal są okazję. Trener Leganes przed meczem powiedział, będziemy na pewno mieć swoje szanse i trzeba to wykorzystac, to wiele mówi o ustawieniu zespołu w defensywie.

12

:) ale za to jako jedyny ma ogromne poparcie środowiska. To jest ewenement mam wrażenie. Oby zespół się odbił, tego życzę wszystkim. Ale bez zmian taktycznych będzie o to ciężko.

0

@ObiwanKenobi jest bardzo dobrze. Wszyscy zdrowi, praca jest, hajs jest. Dużo uśmiechu i zdrowia wam życzę. Jedyne co jest gorsze to wyniki Barcy nie wiem może też ich wina, nie jestem pewien.

1

@Marian_Pazdzioch tylko ze Węgry romansuja i z Rosją i z Amerykanami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?