tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Związki zawodowe wiedza co sie święci i że to dobry moment na strajki.
0
@Cule1234 On nie zjedzie pół Euro coś czuje.
5
@bartekvisca Raczej strona RM by padła z orgazmu. Przeżywaliśmy gorsze chwile niż martwienie sie białasami.
1
@Kuba0723 to RM, tak. Dla nich zawsze
2
@PatrychoO widzę atak mediów na FDJ.
7
Najbardziej "nie pasujący" piłkarz do naszego zespołu.
0
@sebo939 To sie zdziwisz. A po drugie nie wejdzie do finału.
0
Inni graja a u nas tyko dymy, dymy dymy. Wiecej niz syf sie zrobilo
0
@LloretDeMar nie grał. Pytanie dlaczego nie grał
0
@Bykunn To półfinał LM dlaczego mieliby ich zmieść. Zagrali świetny mecz w ofensywie, ale w obronie RM wykorzystał co miał, koniec historii. MC było lepsze, świetnie sie ten mecz oglądało.
1
@Xwowrak Jest projekt w UE jak płacić e Euro ale omijając sankcje Rosjan. Niemcom kurka nie zakręca bo oni zamawiaja znacznie wiecej. Putin na mniejszych krajach chce pokazać, że bedzie egzekwował. My sobie poradzimy, Niemcy na teraz sa uzależnieni i nie mają obejścia.
0
@mrlogic90 może w tym że nikt nie pisze o city?
6
Budzę się czytam, a tu dalej Real, Real, Real. Ludzie przypominam że oni przegrali. Tyle, koniec historii. Komentarze jakby wygrali a City nie istniało. Świetny mecz Foldena, Jesusa, DB. Ale mam wrażenie że tylko Benzema zagrał dobrze, reszta to do pięt mu nie dorasta.
0
@Mario96w tylko ze oni przegrali.
2
@spolsky Tak wchłonął Chelsea że przegrał 2-3, normalnie pogrom
0
@JimMorrisonFCB Myślę ze City nie ma co jechać do RM. Przecież tam jest twierdza, wszystkich tam mucą po 4-0
1
@PatrykBarca Chciałbym by tak fatalny Ferran u nas np był.
0
@Image Tylko ze frajerzy wygrali z RM.
1
@Piorun I tak był zajeb. fajnie się go oglada
2
@Derean A co ma Fifa do tego?
1
@MatizxD Sam sobie zrób a później przyleź tu i wrzuć ten swój nic nie warty screen. Umoczyli z nami z Chelsea to z City dwiema bramkami wygrają?
0
@Image A może Chelsea
1
@zaiks Zasługa City to tak, fajnie się ich ogląda
1
@doc Mając 11 sytuacji dobrze ze dowieźli? RM miał 2 sytuacje 3 bramki
0
@clyde Z Chelsea umoczyli. Z City tez umocza
1
@_catalan Nie w przypadku RM
4
No tak karnego nie było jeszcze :) Kabaret
0
RM by to wbił bez dwóch zdań
2
Dwie akcje, dwie bramki.
1
Ile oni maja farta. Kur to pakt z diabłem