1

Szkoda gola i szkoda że się spóźniłem 2 minuty na mecz... Ale Inter po 1 bramce muruje pole karne, no to życzę im powodzenia :D Vamos!

1

Co za parszywce. O nieodgwizdanym faulu na cubarsim czy na Ferranie w polu karnym już nie raczyli wspomnieć. Sędzia może mylić się tylko w jedną stronę. Nadali by się do TVP czy innego TVN.

7

a tu cyk, najlepszy PO minionego Euro.

2

Zasłużyliśmy na to pomimo że real grał w 12

2

Rapha w końcówce musi strzelić

1

Yamal jest dziś niesamowity

5

I obrazek jak sędzia tłumaczy się Viniemu...

1

Gdyby nie Szczęsny i jego wyjścia stracilibyśmy 2 bramki w pierwszych 20 minutach spotkania. Moim zdaniem dostał za niską ocenę. A obrona ma nad czym pracować.

1

Pewnie, UEFA powinna dostosować wszystkie swoje mecze do terminarzu Laliga. Co za koleś

10

Szczęsny na początku meczu zgarnął 2 dośrodkowania które gdyby doszły do adresata to byłaby to bramka. Ostatnio mamy takie dziury w obronie że w LM z taką grą będzie ciężko.

2

@Rarenzio tak te 40 bramek w tym sezonie to tylko strzały na pałę i z zamkniętymi oczami xD kto takie komentarze produkuje to jak nie wiem xD

2

Ale jak to bez bramek do przerwy? Przecież bez Lewego strzelili 7 bramek w meczu kiedyś tam!!!

1

Takie opinie to już publiczne znieważenie, sprawa powinna trafić do sądu.

0

@TadeuszK Lewy akurat nie zagrał źle, reszta napadu znacznie poniżej oczekiwań. Yamal wyglądał na obrażonego a Rapha to chyba już odebrał złota piłkę w głowie

0

Weźcie tego Fermina już na ławkę przyspawajcie

1

Jednak nie potrafią grać w tych białych spodenkach

1

Najlepsze były artykuły na notatniku o tridente marzeń Realu xD jeszcze przed meczem z Arsenalem. A tutaj nasze tridente na topie, wciska 4x Borussi w ćwierćfinale LM. A Mogło być 6. Pomarzyć mogą

4

Na moje spalony przez Raphę ale mamy farta

5

W przerwie Yamal liścia od Flicka powinien wyrwać. Od Puyola by wyrwał.

1

@MesQueUnClub_87 uważałem to za oczywiste że jeśli cały zespół się cofa to jest to decyzja trenera

2

@MesQueUnClub_87 też wspominałem dobrze Nawałkę głównie ze względu na wynik na Euro ale zostałem uświadomiony że to właśnie on zawalił nam mecz z Portugalią cofając zespół do obrony po pierwszej bramce. A miał świetną kadrę, najlepszą w tym stuleciu, większośc graczy w ich prime.

16

Nie ma w protokole więc się nie wydarzyło, kary nie będzie

4

Mam wrażenie że gdyby to Lewy ściągnął piłkę Ferranowi i spudłował z 5 metra to byłoby mu to wytknięte w komentarzach.

1

"przegrywa również"? A gdzie ostatnio Barca przegrała? Chyba że porównujcie do Barcy Atletic

21

a w sezonie wakacyjnym można tam otworzyć hotel i inwestycja zacznie się lepiej spłacać. Możnaby np spać w łóżku Yamala xD

0

Wojtek wie, że decyduje trener i wie, że jako bramkarz w tej chwili nie ma konkurencji

0

Zajadą tego dzieciaka. Czy Torres nie mógłby zagrać od początku za Yamala? Wtedy Rapha prawa strona, Balde lewa, Ferran fałszywa 9 i Lewy środek?

2

2-2 (w dwumeczu) a sędzia na to: pa tera

0

@Greg1991 on tylko strzela bramki, samolub jeden.

0

@Persempretito dla drużyny jest lepiej żeby Lewy strzelił niż Balde spudłował. Albo na odwrót ale to wiadomo kto jest lepszym strzelcem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?