1

Teraz tacy cwani ale już zapomnieli jak Barcelona oddawała im za czapkę gruszek Ville czy Suareza. Deale z nimi zawsze źle się kończyły dla Barcelony. Także jestem sceptycznie nastawiony do tego transferu. Oczywiście nie będę krytykował, bo ufam Flickowi, że dobrze wie kogo chce. Ale nutka niepewności jest patrząc na przeszłość

3

Wszyscy chcą dymać Barcelonę na każdym kroku. Wiedzą o fatalnej sytuacji finansowej i chcą zawodnika, ale nie chcą za niego płacić. To tak jakbym poszedł do salonu samochodowego, chciał najdroższy samochód, ale nie chciałbym za niego płacić, a profit dla salonu taki, że nie muszą ponosić kosztów utrzymania auta i nie blokują miejsc na kolejne. Paranoja

12

Już widzę lamenty w RealMadrid TV. A gorzkie żale się skończyły w Wielki Piątek

0

Psy szczekają a karawana jedzie dalej

1

Spokojnie, sprawa Negreiry się skończy to będzie przez 10 kolejnych lat u prześcieradeł powtarzane:
"dla mnie największym skandalem pozostaje to, że Barcelona nie została ukarana w sprawie Negreiry"

3

Szybkie 3-0 do przerwy i nie będzie miał po co wchodzić bo nie nadrobią

16

A był Tah do wzięcia za darmo to zawalili sprawę i się bujamy teraz z dziurawą obroną po odejściu Inigo

30

Wydaje mi się, że to całe spotkanie jego agenta z Deco było tylko po to, żeby ugrać lepszy kontrakt w Bilbao

5

Chciałbym zarobić takie "drobne"

1

Bardziej bym powiedział, że Huijsen jest Hiszpanem niż Holendrem, bo już zadebiutował w dorosłej reprezentacji Hiszpanii

2

Jszzcze by się przydało żeby nam Ferran zamknął mordę na koniec meczu, bo jak na razie to słabizna

1

Må ktoś jakiegoś strima?

5

Stresuję się jakbym co najmniej ja miał tam wyjść i zagrać ten mecz

1

W sumie nie byłoby to takie złe gdyby reprezentował Włochy. Przynajmniej nie musiałby przy każdej przerwie na reprezentację lecieć na drugi koniec świata. Bo po ostatniej takiej podróży stracił trochę formę i głowę

0

Uboga ta ich ławka rezerwowych. Taka w sam raz na przejebanie z kretesem

2

@pioz123 i wysłać do Afryki

5

Spokojnie. Jutro rano i tak RMTV napisze, że mecz ustawiony

6

Nie jestem rasistą, ale dla mnie zapłakane małpy powinny siedzieć na drzewach, ewentualnie w Zoo, a nie biegać po boisku

15

Ewidentnie biegł do monopolowego, żeby zdążyć przed zamknięciem. Tym bardziej, że sprawdzał godzinę na telefonie

3

Witsel za złamanie nogi Wasylowi dostał 11 meczów zawieszania, zredukowane do 9. Małpka się będzie broniła, że żadnej krzywdy nie zrobił, więc dostanie 2 mecze i święto. Ewidentnie chciał być wypoczęty na półfinał Ligi Mistrzów. A nie, czekaj.. Może w przyszłej edycji LM wejdą do półfinału

0

Nieważne kto wejdzie, ważne, że Atletico będzie bardziej zmęczone na niedzielny mecz z nami

0

Poprawcie to "pohopnie", bo aż oczy bolą

0

Wg regulaminu Serie A jeden szkoleniowiec nie może w tym samym sezonie prowadzić dwóch różnych zespołów z tej samej ligi, więc Mourinho może zostać trenerem Napoli dopiero od lipca

3

Stary Haalanda stoi na bramce Sevilli

0

A ktoś wie co się dzieje z Gavim? Bo w żadnym meczu nie zagrał nawet minuty

12

Z dwójki Fati i Torres zdecydowanie odejść powinien ten drugi. Nie wiem co Xavi w nim widzi, skoro gość nic nie daje tej drużynie. Zero pozytywów z jego gry

10

A mnie zastanawia fakt, że ucichła sprawa Valverde, który uderzył Baene. Lewy za podrapanie się po nosie dostał 3 mecze kary, Valverde za lufę w pysk nic nie dostał, a sprawa chyba została zamieciona pod dywan

9

Gundogan nie zagra w poniedziałek 12 czerwca ale będzie dostępny w piątek 13 czerwca
Oj gdyby czas w robocie tak szybko leciał

5

@mientusek1407 tak samo jak żartem jest to, że Torres jest wart więcej niż balde czy FDJ

0

A czy ktoś się o co chodzi z tym nieuprawnionym składem Realu z Getafe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?