0

didon11

a robben za co? za dwa dobre mecze?:]

jak dla mnie to 11 powinna się opierać głównie na graczach barcy,po prostu barca gra najlepszy,najpiękniejszy,najskuteczniejszy futbol na świecie,bijąc kolejne rekordy,więc nie ma w tym nic dziwnego.

0

żaden link mi nie działą !

panowie krew mnie zalewa :/

0

żaden link mi nie działa :[

0

na stoperach gra przyszłość barcy:]

trzech "mutantów" busquets,keita i toure :]

ciekawe jak to będzie:]

0

no panowie wrzucać skład:]

0

yogoorcik

jasne że atletico,ale ja wolę odpaść z cdr,niż przegrać mecz ligowy :]

0

yogoorcik

tylko nie lekceważ meczy ligowych! skład i tak jest silny,powinien wystarczyć na atletico,nawet remis będzie dobry,rewanż mamy u siebie przecież ;]

0

tematu younga w ogóle nie było,więc nie wiem o czym mówisz,silva zostanie w valencii,radze nie sugerować się plotkami hiszpańskich szmatławców,jeśli podolski miałby przyjść to tylko na zmiennika w ataku,przecież z niego taki skrzydłowy jak z henryego,tyle że gorszy :]

0

kolo10

wchodzisz na justin tv,albo jeszcze lepiej na rojadirecta i masz wszystko podane na tacy:]

0

yogoorcik

pamiętaj że gramy na trzech frontach,nie możemy w każdych rozgrywkach grać w pierwszym garniturze,bo padniemy przed końcem sezonu,zwłaszcza że gramy w pucharze króla,który jest akurat najmniej ważny,także zrozum pepa i mu zaufaj,w końcu to barcelona gra na trzech frontach,jest zdecydowanym liderem i gra najpiękniej na świecie :]

0

2bartek1

to są tylko przypuszczalne składy,trenerzy ogłaszają wyjściowe składy na około godz przed meczem :]

0

2bartek1

trenerzy na 4 godz przed meczem podali wyjściowe jedenastki

a to ciekawe:D

0

na ławkę jak znalazł,on doskonale zdaje sobie sprawę że to jedyna dla niego opcja,więc czemu nie?

0

nikt go nie znał,nikt o nim nie słyszał,przyszedł z przeciętnego monaco i został jednym z najlepszych pivotów świata,w tym sezonie lepszego nie widzę,yaya jesteście wielkie!

0

dobrze że tylko żartował,ostatni raz się spóznileś leo:]

0

czemu zła? to tylko puchar,nie zapominaj że gramy na trzech frontach i akurat ten pucharek jest najmniej ważny :]

skład i tak będzie niemal podstawowy

0

harryadrian

na rm.pl chcą wyrzucać z klubu każdego kto rozegra słabszy mecz,wystarczy przejechać się po komentarzach :]

tutaj jest większa grupa zwolenników valdesa i mniejsza grupa tych którzy uważają że na barce jest za słaby i musisz szanować ich zdanie,a nie uważać za fałszywych,bo oni nie zmianiają zdania po jednym meczu

0

gago głównym aktorem tego teatru :D

ronaldo to przy nim pikuś

0

widzieliscie co robi ramos w czasie meczu na ławce trenerskiej?...obcina paznokcie zajebistymi nożyczkami :D

0

"a gdyby Sanchez nie mógł zagrać to i tak Martin nie zagrałby, by znalazł jakieś rozwiązanie" pep ci to powiedział,czy jak? skąd o tym wiesz?

co ty w ogóle możesz wiedzieć o transferach? to pep ściągnął caceresa,a że nie gra częściej,to znaczy że prezentuje się gorzej od pozostałych,ale jego czas z pewnością przyjdzie..

nie każdy trener poskładałby nowych zawodników,z tymi bez formy i sprawiłby że drużyna grałaby bardzo skuteczny i najpiękniejszy futbol na świecie,co ty w ogóle chrzanisz :// jakis masz uraz do pepa chyba co? a może ty jesteś ronaldinho? ujawnij się !

nie ma dowodów na przeciętność,za to są dowody na genialność,talent i ogromną wiedzę!

w tej chwili zostaw pepa w spokoju,jeśli barca skończy w lidze na 7 miejscu,odpadnie z lyonem,wtedy pogadamy inaczej,ale na razie swoje złote myśli zostaw dla siebie i nie zgrywaj idioty ;]

0

znów ułatwiamy zadanie realowi:]

marquez może odpokutować w copa del rey

0

didon11

wątpie,by choć jeden użytkownik tu zgadzał sie z tobą :/

dlaczego jest przeciętniakiem na ławie?jak narazie stworzył z drużyny rozbitej,najlepszy team świata,wg ciebie każdy zawodnik pojawiający się w pierwszym składzie powinien grać znakomicie,sanchez zagrał słabo,caceres zagrałby lepiej,guardiola jest bee..pomyśl :/

0

wczorajsza i dzisiejsza wypowiedz tego pana,utwierdziły mnie w przekonaniu,że poważnym człowiekiem to on nie jest

0

jak się cieszyłem gdy zobaczyłem go na zmianie!

od razu bramka,white power!

0

krok po kroku do mistrzostwa :]

jasne że nie ma co komentować pracy arbitra,pomyłki sędziowskie to część futbolu,brawo pep brawo barca!

0

najlepsze:

kolejne zwycięstwo,jakże przybliżające do upragnionego tytułu

najgorsze:

skowyt kibiców barcy,którzy przyzwyczaili się do pięknej gry i wysokich wyników :]

jak na pierwszy mecz po przerwie,całkiem dobra postawa,świetna forma hleba,henryego i toure,co mnie cieszy szczególnie

0

madryckie żurnale o żesz :/

a karny w pierwszej połowie dla barcy? o tym już nie wspomną..

musieli podważyć popis toure :/

as,totalne madryckie dno

0

alves10

powiedz tylko gdzie,to sam z kumplami ekipę wystawię,chodzi oczywiscie o piłkę halową?

0

czy barca musi komuś udowadniać że potrafi wygrywać bez messiego?

ludzie ogarnijcie berety,bo jakbym czytał komentarze na rm.pl :/

0

sanchez? co jest do cholery?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?