0

@Bartula wynik 3:2, z resztą się zgadzam:)

2

@Nazio87 skądś kojarzyłem tego komentatora hah

0

@Roobo podziwiam za optymizm

0

@Kamiloza91 krzywe linie boga

0

@svensonFCB Dziś wlasnie zacząłem się uczyć z duolingo języka hiszpańskiego i całkiem fajna aplikacja. Widziałem że angielski też mają:)

1

Wychodzi czlowiek z kościoła, a tu same dobre informacje. Przegrana Realu, bramka i asysta Messiego, dodatkowo jakaś ciekawa drama z Fede:) W skrócie wspaniały wieczór. Radosnych świąt wszystkim

2

Ależ Sevilla dala ciała w końcówce

0

@martin3131 po jednym klasyku taka opinia? w ostatnich paru meczach takie ustawienie dawało bardzo dobre skutki

0

@Coutinho007 Odpowiadajac na pytanie to Pedri czy tez Araujo. Nie wiem po co takie pytanie mi zadajesz. Jestem zwolennikiem powrotu Messiego, ale w drugiej połowie cała drużyna dala ciała. Messi, jak genialny by nie był, nie zmienił by sam tego meczu.

0

@Coutinho007 ale ja nie twierdzę że Messi by nic tu nie dał, po prostu nie miałoby to wpływu na końcowy rezultat i tak

0

@Lionel_Messi10 nie ja tu się ośmieszam, miłej reszty wieczoru

0

@Lionel_Messi10 tak jak to robi w PSG? Messi dalej daje bardzo dużo dobrego, ale to nie jest już zawodnik co w pojedynkę wygrywa mecze

2

@Lionel_Messi10 przecież w drugiej połowie nic tu nie zagrało, sam Messi nic by nie zmienił

1

Barcelona nie wyszła na drugą połowę, po prostu wstyd i wielki żal:(

2

Bilbao gol po różnym na 1:0. W pełni zasłużenie, bo Osasuna nie istnieje jak na razie

0

Osasuna Bilbao, ktoś wie czemu mecz opóźniony?

1

@konrad1661 Kruk podobny, mroczny klimat do Watahy. Polecam, jeśli nie oglądałeś:)

0

Włączyłem specjalnie mecz dla Wirtza, a tu ściągnięty w 30min :(

0

Belgia Niemcy, da się to gdziekolwiek normalnie obejrzeć czy tylko strumyk?

0

@BorzyKrzys czyli nie tylko Pique odklejony w rodzince ;)

6

Taaaak w końcu siadł ten wolny hah

5

Masakra, drugi raz tak blisko bramy Messiego z wolnego :(

1

Kurde ale szkoda, w samo spojenie z wolnego Messi

0

Jak ktoś chce obejrzeć mecz Argentyny to polecam na Twitterze po prostu wyszukać:) jest masa tych transmisji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barca__rządzi były informacje, że od półfinałów kartki się restartują, czy prawdziwe to nie wiem

0

@barca__rządzi Real bez Viniego? myślałem, że normalnie może grać ostatecznie

2

@Encore Dla mnie słabe zachowanie, w końcu dostanie czerwo i będzie płacz. Doceniam jego wielkie zaangażowanie, intensywność, ale tylko wtedy gdy walczy o piłkę, a nie coś takiego.

76

"Kessie strzelał w prawy róg, bo na lewym stał Fati XD"
ukradzione z twittera, ale rozbawiło mocno hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?