stickie
Dołączył/a: październik 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula wynik 3:2, z resztą się zgadzam:)
2
@Nazio87 skądś kojarzyłem tego komentatora hah
0
@Roobo podziwiam za optymizm
0
@Kamiloza91 krzywe linie boga
0
@svensonFCB Dziś wlasnie zacząłem się uczyć z duolingo języka hiszpańskiego i całkiem fajna aplikacja. Widziałem że angielski też mają:)
1
Wychodzi czlowiek z kościoła, a tu same dobre informacje. Przegrana Realu, bramka i asysta Messiego, dodatkowo jakaś ciekawa drama z Fede:) W skrócie wspaniały wieczór. Radosnych świąt wszystkim
2
Ależ Sevilla dala ciała w końcówce
0
@martin3131 po jednym klasyku taka opinia? w ostatnich paru meczach takie ustawienie dawało bardzo dobre skutki
0
@Coutinho007 Odpowiadajac na pytanie to Pedri czy tez Araujo. Nie wiem po co takie pytanie mi zadajesz. Jestem zwolennikiem powrotu Messiego, ale w drugiej połowie cała drużyna dala ciała. Messi, jak genialny by nie był, nie zmienił by sam tego meczu.
0
@Coutinho007 ale ja nie twierdzę że Messi by nic tu nie dał, po prostu nie miałoby to wpływu na końcowy rezultat i tak
0
@Lionel_Messi10 nie ja tu się ośmieszam, miłej reszty wieczoru
0
@Lionel_Messi10 tak jak to robi w PSG? Messi dalej daje bardzo dużo dobrego, ale to nie jest już zawodnik co w pojedynkę wygrywa mecze
2
@Lionel_Messi10 przecież w drugiej połowie nic tu nie zagrało, sam Messi nic by nie zmienił
1
Barcelona nie wyszła na drugą połowę, po prostu wstyd i wielki żal:(
2
Bilbao gol po różnym na 1:0. W pełni zasłużenie, bo Osasuna nie istnieje jak na razie
0
Osasuna Bilbao, ktoś wie czemu mecz opóźniony?
1
@konrad1661 Kruk podobny, mroczny klimat do Watahy. Polecam, jeśli nie oglądałeś:)
0
Włączyłem specjalnie mecz dla Wirtza, a tu ściągnięty w 30min :(
0
Belgia Niemcy, da się to gdziekolwiek normalnie obejrzeć czy tylko strumyk?
0
@BorzyKrzys czyli nie tylko Pique odklejony w rodzince ;)
6
Taaaak w końcu siadł ten wolny hah
5
Masakra, drugi raz tak blisko bramy Messiego z wolnego :(
1
Kurde ale szkoda, w samo spojenie z wolnego Messi
0
Jak ktoś chce obejrzeć mecz Argentyny to polecam na Twitterze po prostu wyszukać:) jest masa tych transmisji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barca__rządzi były informacje, że od półfinałów kartki się restartują, czy prawdziwe to nie wiem
0
@barca__rządzi Real bez Viniego? myślałem, że normalnie może grać ostatecznie
0
@Transu96 https://www.fcbarca.com/109218-kurs-15000-na-zwyciestwo-barcelony-w-el-clasico.html
2
@Encore Dla mnie słabe zachowanie, w końcu dostanie czerwo i będzie płacz. Doceniam jego wielkie zaangażowanie, intensywność, ale tylko wtedy gdy walczy o piłkę, a nie coś takiego.
76
"Kessie strzelał w prawy róg, bo na lewym stał Fati XD"
ukradzione z twittera, ale rozbawiło mocno hah