0

dokładnie, Atletico nawet nie było na boisko, stali w szatni, wiatr zawiał, 2 razy piłke wepchanł do brami i 2 - 0 :O no i ten sedzia ech, gdyby dał czerwo Iniescie jak powinien to by było po grze od razu a tak można rznac głupa ze tylko w jedna strone był zły buuu

2

2

tylko czy twój chłopak sie na to zgodzi

0

poliz monitor :D

0

oczywiscie i na 200 % bo za 4 dni maja puchar :D wiec sie musza zmeczyc dobrze

0

tak tak o i kennediego mieli ! co prawda w klubie jest moze 10 dni ale podstawa ! na jakieś 20 % sobie zagrali bo za 4 dni graja juz o puchar ale tak tak zabiegali te biedne rezerwy ojeeeej :D

0

we wrzesniu juz miała mistrza nie kłam ! dokładnie Neymar miał 2 mecze wiecej szok :O ale jak w Anglii grali co jeden dzien o czym w Hiszpanii moga pomarzyc to juz luzik :D Jeszcze dodaj do tego ze neymar wiecej gra w obronie i sie wraca i ach och ech i o matko :D

0

prosimy o nie wypowiadanie sie osób które nawet nie maja pojecia o czym mówia - ,,wez pod uwage sezon klubowy" :D a to dobre. Willian grał o wiele wiecej na Copa America, grał o wiele wiecej w lidze angielskiej, gdzie jest dodatkowo Puchar Ligi, gdzie jest Box day, gdzie gra się z jednodniowa przerwa czego nie ma w zadnej innej lidze i taki tekst chlopaczka ,, wez pod uwage sezon klubowy" :D No biore pod uwage i stwierdzam ze Willian grał o WIELE WIECEJ

0

lub jak to z Realem ustanowic rekord w najwiekszej ilosci pukntow i bramek :D

0

0

a także zwyciestwo w LM ....taki żart :D

0

taaak i Nejmara wtedy nerka bolała, ale juz przegrali w swoim najlepszym :D no nie zartuje z Milanem, jak widac fanboje nawet juz rzeczywistosci do siebie nie dopuszczaja. Ogrywanie biednych klubow z la liga gdzie Barca i Real zgarniaja 86% całych dochodów bawi tylko dzieciaków z piaskownicy. Ale o tym tez pewnie nei wiedziałes bo do tego potrzebny jest mózg

0

Komentarz usunięty

0

polecam troche wiecej wiedzy juz pomijajac ze w ostatnich 2 latach Barca miała genialny bilans 1 zw na 9? 10 ostatnich meczy brawo

0

powiedział dekiel widzacy Chelsea 5 lat temu? aha

0

hahaha dobre...żałosne

5

podobno w 2 minucie słychać strzały :O

0

to miło że jestes jego fanem, ale on nawet cie nie zna :D mozesz co najwyzej swoje frustracje ładowac w necie....i w kiblu

0

jesli nie liczac ze nie ma takiego osobnika jak Cuardado i na pewno nie jest prawym obronca to tak no ten .....a wiesz gdzie jesteś czy ten teges nie? A ilu lepszych jest od Sanchezaaaaa np ten no Suarez :D

0

Cuadrado w Chelsea

0

Hala gimbazo klubu ,, a kuku busqets" juz zostajecie z pustymi rękami

0

albo jak zapluty fanboj wypisywac brednie gdzies na necie...a nie sory wlasnie to robisz :D

2

0

dyskutuje sie z człowiekiem a nie pryszczatym patałachem za monitorem. Mozesz swoje wypociny przelewac na rodzine ale tam predzej sciera po mordzie dostaniesz

0

haha dobre, srednie żałosne

0

no tak bo mam rozum...proste czy za trudne dla debila?

1

oczywiscie, rozumiem ze Ibrahimovic to zły piłkarz? Zidane mowiacy do trenera Realu by spie... to ogorek zl igi podworkowej i tak dalej i tak dalej, wmawiaj to sobie dalej :D

0

debili nie biorą

0

skoro Messi moze wybierac trenera klubu mowiac ze kiedys pracował z Martino (goscio ktory nigdy nie prowadzil klubu z Europy) to jzu w tym klubie moze wszystko

0

woooow tak samo? no popatrz w Hiszpanii gra sie zazwyczaj raz na tydzien, maks co 3 dni, w Anglii bardzo czesto sie gra co 2 dni. Boxing Day, Chelsea grała w piatek po czym drugi mecz miała w NIEDZIELE, 1 dzien przerwy, znajdz mi taka sytuacje w Hiszpanii. Chelsea gra kolejny mecz dzis, w nowy rok, przypomnij mi , gdzie sa teraz zawodnicy Barcy? ahaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?