slipdog
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie, Atletico nawet nie było na boisko, stali w szatni, wiatr zawiał, 2 razy piłke wepchanł do brami i 2 - 0 :O no i ten sedzia ech, gdyby dał czerwo Iniescie jak powinien to by było po grze od razu a tak można rznac głupa ze tylko w jedna strone był zły buuu
2
2
tylko czy twój chłopak sie na to zgodzi
0
poliz monitor :D
0
oczywiscie i na 200 % bo za 4 dni maja puchar :D wiec sie musza zmeczyc dobrze
0
tak tak o i kennediego mieli ! co prawda w klubie jest moze 10 dni ale podstawa ! na jakieś 20 % sobie zagrali bo za 4 dni graja juz o puchar ale tak tak zabiegali te biedne rezerwy ojeeeej :D
0
we wrzesniu juz miała mistrza nie kłam ! dokładnie Neymar miał 2 mecze wiecej szok :O ale jak w Anglii grali co jeden dzien o czym w Hiszpanii moga pomarzyc to juz luzik :D Jeszcze dodaj do tego ze neymar wiecej gra w obronie i sie wraca i ach och ech i o matko :D
0
prosimy o nie wypowiadanie sie osób które nawet nie maja pojecia o czym mówia - ,,wez pod uwage sezon klubowy" :D a to dobre. Willian grał o wiele wiecej na Copa America, grał o wiele wiecej w lidze angielskiej, gdzie jest dodatkowo Puchar Ligi, gdzie jest Box day, gdzie gra się z jednodniowa przerwa czego nie ma w zadnej innej lidze i taki tekst chlopaczka ,, wez pod uwage sezon klubowy" :D No biore pod uwage i stwierdzam ze Willian grał o WIELE WIECEJ
0
lub jak to z Realem ustanowic rekord w najwiekszej ilosci pukntow i bramek :D
0
0
a także zwyciestwo w LM ....taki żart :D
0
taaak i Nejmara wtedy nerka bolała, ale juz przegrali w swoim najlepszym :D no nie zartuje z Milanem, jak widac fanboje nawet juz rzeczywistosci do siebie nie dopuszczaja. Ogrywanie biednych klubow z la liga gdzie Barca i Real zgarniaja 86% całych dochodów bawi tylko dzieciaków z piaskownicy. Ale o tym tez pewnie nei wiedziałes bo do tego potrzebny jest mózg
0
Komentarz usunięty
0
polecam troche wiecej wiedzy juz pomijajac ze w ostatnich 2 latach Barca miała genialny bilans 1 zw na 9? 10 ostatnich meczy brawo
0
powiedział dekiel widzacy Chelsea 5 lat temu? aha
0
hahaha dobre...żałosne
5
podobno w 2 minucie słychać strzały :O
0
to miło że jestes jego fanem, ale on nawet cie nie zna :D mozesz co najwyzej swoje frustracje ładowac w necie....i w kiblu
0
jesli nie liczac ze nie ma takiego osobnika jak Cuardado i na pewno nie jest prawym obronca to tak no ten .....a wiesz gdzie jesteś czy ten teges nie? A ilu lepszych jest od Sanchezaaaaa np ten no Suarez :D
0
Cuadrado w Chelsea
0
Hala gimbazo klubu ,, a kuku busqets" juz zostajecie z pustymi rękami
0
albo jak zapluty fanboj wypisywac brednie gdzies na necie...a nie sory wlasnie to robisz :D
2
0
dyskutuje sie z człowiekiem a nie pryszczatym patałachem za monitorem. Mozesz swoje wypociny przelewac na rodzine ale tam predzej sciera po mordzie dostaniesz
0
haha dobre, srednie żałosne
0
no tak bo mam rozum...proste czy za trudne dla debila?
1
oczywiscie, rozumiem ze Ibrahimovic to zły piłkarz? Zidane mowiacy do trenera Realu by spie... to ogorek zl igi podworkowej i tak dalej i tak dalej, wmawiaj to sobie dalej :D
0
debili nie biorą
0
skoro Messi moze wybierac trenera klubu mowiac ze kiedys pracował z Martino (goscio ktory nigdy nie prowadzil klubu z Europy) to jzu w tym klubie moze wszystko
0
woooow tak samo? no popatrz w Hiszpanii gra sie zazwyczaj raz na tydzien, maks co 3 dni, w Anglii bardzo czesto sie gra co 2 dni. Boxing Day, Chelsea grała w piatek po czym drugi mecz miała w NIEDZIELE, 1 dzien przerwy, znajdz mi taka sytuacje w Hiszpanii. Chelsea gra kolejny mecz dzis, w nowy rok, przypomnij mi , gdzie sa teraz zawodnicy Barcy? ahaa